Skupina A

Roli favorita v této skupině potvrzují fotbalisté Vitějovic a připsali si další tři body, přestože tentokrát doma třikrát inkasovali od zálohy Vlachova Březí. Devět bodů mají i Šumavské Hoštice, ty ale již mají jednu porážku. Bez bodu zůstává poslední béčko Vlachova Březí.

Nebahovy – Čkyně B 2:2 (2:2). Vše podstatné se odehrálo v první půlhodině utkání. Hosté šli do vedení ve 14. minutě po „hlavičkované“ v domácím pokutovém území – poslední hlavu přesně do šibenice umístil Jan Tesař. Vzápětí domácí Jiří Mráz vyrovnal z penalty za faul na útočníka domácích Petra Rosu. Hosté však odpověděli střelou z 20 metrů, kterou se nemýlil Václav Turek a opět se ujali vedení. Poslední gólovou akci zakončil domácí Petr Rosa efektním gólem obounož z „kotoulu nazad“. Ve druhé půli měly oba týmy ještě několik slibných příležitostí, ale skóre se již neměnilo. Remíza je asi spravedlivým vyjádřením sil na hřišti. Rozhodoval Cais.
Vitějovice – Vlachovo Březí B 5:3 (1:1). Hosté v tomto ročníku ještě nebodovali, ale na hřišti vedoucího celku tabulky se představili v dobrém světle. Otevírali dokonce skóre. Domácí sice do přestávky vyrovnali, ale až po poradě v kabině se rozjeli do tempa favorita. Druhou půli již naprosto ovládli, přesto překvapilo, že inkasovali od posledního celku tabulky tři góly. Branky: R. Doubek 2, Ludačka, Bušek a Tremmel – Jančisko, Noha a Podlešák. ČK: 0:1 (Kužvart). Rozhodoval Harvalík.
Pěčnov – Vacov B 5:3 (2:1). Výsledek prvního poločasu dobře vystihl dění na hřišti. Teprve ve druhém poločase potvrdili domácí svou převahu zlepšenou střelbou. Výsledek mohl být ještě výraznější, ale Pěčnov třikrát orazítkoval břevno. Branky domácích: Staněk 2, Kochma, L. Bauer a Ludl. Rozhodoval Kučera.
Dub – Šumavské Hoštice 0:2 (0:2). Hosté skutečně předvedli lepší kopanou a měli i více šancí než domácí. Ti své čtyři po brance volající zahodili, a proto postupně předávali iniciativu na kopačky soupeře. Branky: Tůma a J. Hanzal (11). Rozhodoval Sochor

Skupina B

Vedoucí dvojice svorně na domácím hřišti vyhrála o dvě branky a dál vládne tabulce. V souboji o Černého Petra tabulky vyhráli fotbalisté Borových Lad nad H. Vltavicí.

Lenora – Záblatí 3:1 (2:0). Domácí byli v prvním poločase jednoznačně lepší, hosté si obě inkasované branky vykoledovali po vlastních chybách během dvou minut. Po přestávce Záblatští ožili, ale po třetí brance v jejich síti se hra opět zklidnila. Hosté snižovali až deset minut před koncem utkání. Domácí nastoupili bez pěti hráčů základu a po dlouhé době se v brance objevil M. Hlouška. Branky: Dolník 2, Vachta – Jak. Klabouch. Rozhodoval Sýkora.
Stožec – Ktiš 2:0 (0:0). Domácí byli po celé utkání lepším týmem, ale o vítězství rozhodli až po přestávce zlepšenou střelbou. V 60. minutě otevřel skóre Fleischmann, deset minut před koncem potvrdil vítězství Stožce Kvasnička. Rozhodoval Barták.
Volary B – Zbytiny 1:8 (1:2). Hosté se hodně rychle vzpamatovali po minulém propadáku se Stožcem. Domácí jim stačili vzdorovat jen do přestávky, pak již jednoznačně vládli na hřišti Zbytinští. Branky: Hýbner – Lebeda 4, Klement 2, Stejkoza a Veber. Rozhodoval Štěpán.
Borová Lada – Horní Vltavice 2:1 (2:1). Střetnutí ze spodku tabulky přineslo dobrý fotbal. Lepší vstup do zápasu měli domácí, ve 13. minutě vedli brankou Žižky z penalty a o pět minut později zvýšil na 2:0 Juřík. Pak nastřelili ještě tyč a břevno. Hosté snižovali M. Szabem a hra se pak hodně vyrovnala. Po změně stran obě strany šance zahazovaly. Rozhodoval Zloch. Sestavy – B. Lada: Kraml – Zbořil, L. Miko st., J. Hušek, Žižka, Barantál, Beneš, M. Hušek, Kudýn, P. Juřík, J. Miko. Střídali R. Hušek a Tausch. Vltavice: Mucha – Jirků, Pokorný, Frček, Fehervari, Krňák, M. Szabo, Ištok, Šesták, Bihari, J. Szabo. Střídali Voldřich a Hrabovský.