Na čele tabulky skupiny A zůstává i po třech zápasech celek Husince, který tentokrát jen těsně vyhrál nad béčkem Netolic. Bez porážky pak již zůstává pouze béčko Lažiště, které mělo nyní volno. Boj o pětku, která půjde do bojů o postup do I.B třídy bude hodně zajímavý.

Pěčnov – Vlachovo Březí B 4:1 (2:1). Nejvyrovnanější částí utkání bylo prvních dvacet minut, přestože domácí vedli již od 3. minuty. Pěčnov postupně získával převahu, ve druhém poločase již velmi výraznou. Branky: Psutka, Rypáček, Mrázek a Bárta – Kužvart. Rozhodoval Kučera.

Husinec – Netolice B 3:2 (2:0). Velmi vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Domácí byli rozhodnější, proto jich více využili. Husinec měl utkání pod kontrolou, soupeř upravoval stav v poslední minutě z penalty. Domácí naopak v první části penaltu neproměnili, Hrdličkovi ji brankář chytil. Branky: Vaněček 2, Vorlíček – Stránský a Buchar (11). Rozhodčí Hodek.

Nebahovy – Ktiš 3:6 (0:2). Domácí bližší informace nesdělili. Branky: J. Mráz, Sedláček a Barták – J. Václavík 3, Tischler, Pilát a J. Prenner. Rozhodoval Zloch.

Zbytiny – Dub 2:1 (2:0). V prvním poločase byli domácí o poznání lepší a šli do dvoubrankového vedení po gólech Klementa a Šnajdra. Po změně stran se hra vyrovnala a hosté začali kousat. Snížili V. Novákem, ale remizový gól již nedali. Rozhodoval Barták.

Bez ztráty kytičky zůstává ve skupině B již jen celek Šumavských Hoštic. Favorizovaná mužstva Stožce a Lenory se zatím herně trápí. Stožec doma nepřehrál Svatou Maří, Lenora jen těsně porazila Horní Vltavici. Výsledky naznačují, že ani v této skupině to nebude mít „favorizovaná“ pětka nijak jednoduché.

Šumavské Hoštice – Borová Lada 4:0 (1:0). Utkání začalo s půlhodinovým zpožděním pro nezaviněný pozdní příjezd rozhodčího. První poločas byl velice vyrovnaný, po změně stran už nedali domácí soupeři žádnou šanci a výrazně zvítězili. Branky: Žluva 2, Zimmermann a Půbal. Rozhodoval Důra.

Čkyně B – Volary B/Nová Pec 4:2 (2:0). Utkání se muselo divákům líbit, mělo velmi dobrou úroveň. Domácí vytrvale útočili a hráli ve velké pohodě. Hostům nedali šanci k pořádné rozehrávce a skóre vytáhli až na 4:0. Teprve potom v tempu polevili a hosté v závěru korigovali stav na příznivější výsledek. Branky: Mareš, Vojtíšek, J. Stejskal a Uhlíř – Bledý a M. Hobizal. Rozhodoval Háša.

Stožec – Svatá Maří 4:4 (4:2). Domácí rozehráli partii velmi dobře a po dvaceti minutách již vedli 3:0. Vedení je však až příliš ukolébalo a mysleli si, že všechno půjde snadno. Pak však během dvou minut Flejšman snížil na rozdíl jedné branky a domácí sebevědomí trochu nahlodal. Přesto dal do poločasu Stožec další branku. Po změně stran domácí neproměnili několik šancí a naopak soupeř potrestal jejich chyby a dokonce vyrovnal. V nastaveném čase mohl o domácí výhře rozhodnout Bajčík, ale nedal penaltu. Branky: Fleischmann 2, Bajčík a a Souček – Flejšman 2, Sova a Hošek. ČK: 0:1 (Sova). Rozhodoval Harvalík.

Lenora – Horní Vltavice 3:2 (1:1). Domácí se k zisku tří bodů přímo protrápili. V prvním poločase byli hosté více než vyrovnaným soupeřem a ve 35. minutě šli dokonce Krnákem do vedení. Za pět minut sice domácí stav srovnali, ale jejich hra nebyla nic moc. Teprve po změně stran se začali prosazovat a z tlaku si vytvořili spoustu šancí. Hodně jich však promarnili, jen Štím tři. V 87. minutě dal hostující Žižka kontaktní gól, ale to již měli domácí zápas pod kontrolou. Branky: Důle 2, P. Jančovič – Krnák a Žižka. Rozhodoval Zloch.