Okresní přebor

Vedoucí Zdíkov remizoval v Šumavských Hošticíc a z pronásledovatelů se k němu nejvíce přiblížilo béčko Vacova po výhře na béčku Čkyně.

Čkyně B – Vacov B 3:4 (2:1). Na těžkém terénu se hrál velmi kvalitní fotbal. Hrálo se útočně s řadou pěškných akcí. V závěru utkání se štěstí přiklonilo na stranu hostů, přitom to ještě v poločase vypadalo, že body zůstanou ve Čkyni, která by si tak uhájila druhou příčku tabulky. Výhrou se béčko Vacova přiblížilo Zdíkovu na pět bodů. Branky: Z. Stejskal 2, Duka – Jíška 2, Železný a R. Ketzer. Rozhodoval Hodek.

Svatá Maří – Lenora 2:5 (1:2). Domácí opět fotbalově zklamali. Na těžkém zasněženém terénu byli hosté lepší a potvrdili to i střelecky. Domácím se tak vzdálila naděje, že se dotáhnou na Zbytiny a předají jim Černého Petra podzimu. Branky: Levanský 2 – P. Jančovič a Kubinec 2, Králik. Rozhodoval Ketzer.

Šumavské Hoštice – Zdíkov 1:1 (1:1). Hrálo se na sněhu za stálého větru a sněžení. Domácí vedli od 20. minuty brankou Tůmy, který dorážel do sítě míč po předcházející střele. Hosté o sedm minut později vyrovnali z přímého kopu, když střelu Žižky ještě tečovala domácí zeď. Domácí si v dalším průběhu utkání vytvořili řadu brankových šancí, ale hosty podržel výborným výkonem brankář O. Kraml. I přes těžké podmínky se hrál fotbal velice slušné úrovně. Rozhodoval Sýkora.

Vlachovo Březí B – Stožec 0:1 (0:1). Po sobotním utkání I.B třídy byl trávník hodně poničený a sněžení s deštěm ještě více zkomplikovalo pohyb hráčů. Míč prakticky nevyskočil a byl to více boj v bahně než fotbal. Hosté o třech bodech rozhodli ještě v prvním poločase brankou Wirtha. Rozhodoval Málek.

Zápasy Zbytiny – Pěčnov, Lažiště B – Ktiš a Netolice B – Záblatí B byly pro nezpůsobilý terén odloženy.

Okresní soutěž

Ze dvou odložených utkání se hrálo pouze to v Nebahovech a ani to se nedohrálo. Nebahovští se výhrou přiblížili v tabulce druhým Borovým Ladám.

Nebahovy – Horní Vltavice 4:0 (4:0). I v Nebahovech se hrálo na těžkém terénu a hrálo se na samé hranici regulérnosti. Ani tak se utkání nedohrálo, v 55. minutě ho musel rozhodčí Zloch ukončit pro malý počet hráčů hostů na hrací ploše. Do té doby dal dvě branky domácích Mareš (jednu z penalty), po jedné pak Vetrák a J. Mráz. Vítězstvím Nebahovští svého soupeře přeskočili v tabulce. Druhé odložené utkání Nová Pec – Borová Lada se pro nezpůsobilý terén nehrálo.