Okresní přebor

V přeboru byli fanoušci nejvíce zvědavi na to, zda si vedoucí Zdíkov udrží neporazitelnost i ve Stožci. Stalo se, ale hosté ztratili první body za remízu. Překvapila bodová ztráta Šumavských Hoštic ve Svaté Maří. Další dva nováčci inkasovali po pěti brankách.

Lenora – Vacov B 4:1 (4:0). Domácím trvalo dvacet minut, než otevřeli skóre, pak však rychle přidali další dva góly. I nadále byli lepší a v závěru poločasu přidali čtvrtou branku. Hosté se po změně stran zlepšili, dvakrát nastřelili tyč a neproměnili několik šancí. Stav korigovali až v závěru. Branky: Košík, Štěpán, Kubinec a Pěsta – Pála. Rozhodoval Marek.

Stožec – Zdíkov 1:1 (0:1). Vedoucí tým tabulky chtěl tři body, ale Bivoj jim toho moc nedovolil. Hrála se oboustranně bojovná kopaná a k výhře měly obě strany stejně blízko. Domácí nedali penaltu, Žylovi ji Kraml chytil. Domácí mají pocit, že měli v závěru kopat ještě jednu penaltu. Kupsa – Schwarz. Rozhodoval Harvalík.

Ktiš – Pěčnov 5:0 (3:0). Domácí sice byli po celé utkání lepší, ale i hosté hráli dobře a měli šance. Ty jim však vychytal brankář Ludačka. Ve druhé půli chytil i penaltu. Branky: Pilát a Václavík 2, Lukeš. Rozhodoval Zloch.

Čkyně B – Záblatí B 6:3 (1:0). Dobrý zápas slušné úrovně. Hosté po změně stran otevřeli hru, což domácím vyhovovalo. Proto se diváci dočkali spousty gólů. Branky: Duka 2, Stejskal, Kotlík, Turek st. (11) a Vojtíšek – Hálek 2 (1x11), M. Kolafa.

Lažiště B – Netolice B 4:1 (2:0). Zápas se musel určitě divákům líbit, přinesl hru nadprůměrné úrovně. Hosté měli sice v poli mírnou převahu, góly však dávali domácí. Pokud se mužstvo Netolic dostalo do šancí, domácí podržel výborně chytající brankář Zoubek. Branky: Martin Stupár 2, Albert a Hodina – Bálek. ČK 1:1 (Hodina – Parus). Rozhodoval Hodek.

Vlachovo Březí B – Zbytiny 5:0 (4:0). Domácí se do soupeře zakousli od první minuty a o třech bodech rozhodli již v první půli. Druhá se dohrávala spíše z povinnosti. Branky: Jančisko a Majer 2, Řezník. Rozhodoval Málek.

Svatá Maří – Šumavské Hoštice 1:1 (0:1). Hrál se hezký zápas nadprůměrné úrovně. Hosté byli favoritem, herně byli lepší, ale nakonec doplatili na špatnou koncovku. Hosté vedli brankou M. Vlka z prvního poločasu, domácí srovnali z penalty Balvínem. Rozhodoval Břicháček.

Okresní soutěž

Na čele tabulky odskočily celky Nové Pece a Borových Lad, které svorně vyhrály na hřištích soupeřů.

Horní Vltavice – Nová Pec 1:6 (0:3). Novopeckým se s posilami z Volar daří. Naopak domácí měli problémy se sestavou a sešlo se jich přesně jedenáct. Po změně stran snížili na 1:3 a vypadalo to s nimi dobře. Neproměnili však jasné gólové šance a naopak hostům se střelecky dařilo. Domácí dvakrát trefili břevno a jednou tyč. Branky: Žižka (11) – Hobizal 3, Pieronek, Mauric a Jaroušek. Rozhodoval Hodek

Š. Hoštice B – Borová Lada 0:2 (0:0). Hosté byli po většinu hry lepším týmem, jinak však zápas neměl valnou úroveń. domácí dohrávali bez vyloučeného Pahoreckého. Branky: Hovorka 2. Rozhodoval Málek.

Dub – Nebahovy 2:2 (2:1). Domácí sice první půli vyhráli, ale dalších sedm šancí spálili. Po změně stran byli lepší hosté, ale gólové šance neměli. Nakonec srovnali šťastnou brankou v závěru utkání. Branky: P. Friš 2 – Z. Mráz a Vít. Rozhodoval M. Voldřich.