Okresní přebor

V souboji neporažených celků hostily Hoštice béčko Čkyně a v nervozním duelu se soupeři rozešli smírně na góly i červené karty. Toho využil k mírnému úniku dobře hrající Zdíkov.

Vacov B – Vlachovo Březí B 4:3 (1:1). Domácí byli po celé utkání lepší a v 80. minutě odskočili soupeři na 3:1. Hosté však v pěti minutách vyrovnali. Z bodů se však radovali domácí, když Kopáčik trefil ze třiceti metrů šibenici. Branky: Hanzlík, Valta, Moutelík a Kopáčik – Kužvart 2, Jančisko. Rozhodoval Málek.

Svatá Maří – Lažiště B 3:3 (1:2). Velmi vyrovnané utkání, ve kterém je dělba bodů spravedlivá. Přesto měli domácí více šancí, které nedokázali proměnit. Branky: Balvín 3 (1x11) – Maurský, Stupár a Hodina (11). Rozhodoval Ketzer.

Šumavské Hoštice – Čkyně B 1:1 (1:0). V první půli byli domácí lepší a vytvořili si řadu brankových šancí. Do vedení šli v 17. minutě, kdy Vávra vrátil do sítě brankářem vyražený míč. Druhá část byla vyrovnanější, přesto měli domácí více šancí. K vyrovnání došlo po sporně odpískané penaltě a autorem gólu byl Turek. V závěru se hrálo nervozně a po jedné strkanici sudí Zloch vyloučil domácího Půbala a hostům Zb. Stejskala. Složité utkání ambiciozních soupeřů bylo nad jeho síly.

Zbytiny – Ktiš 1:0 (0:0). Domácí byli v prvním poločase lepší, ale nikdo ze soupeřů branku nedal. O zisku bodů pro domácí rozhodl až v 74. minutě Friedecký. Rozhodoval Barták.

Netolice B – Stožec nehráno. Po lijácích bylo hřiště ve špatném stavu, a tak zápas již dopředu STK přeložila.

Záblatí B – Lenora 1:2 (0:0). Až příliš nervozní utkání, ve kterém se hodně jiskřilo. Domácí dohrávali v deseti, když musel pod sprchy brankář Carda. branky: Binder – P. Jančovič a Kubinec (11). Rozhodoval Ostadál.

Pěčnov – Zdíkov 1:4 (1:2). Domácí šli již ve 3. minutě do vedení brankou Mrázka. Hosté se však postupně zlepšovali a v poločase po hlavičce Schwarze a střele Ferka vedli. Ve druhém poločase svého soupeře již přehrávali a Schwarz se Šebánkem přidali další dvě branky. Zdíkov se výhrou vyhoupl do čela tabulky. Rozhodoval Hodek.

Okresní soutěž

S plným počtem bodů po dvou kolech zůstává pouze celek z Nové Pece, v jehož středu je řada zkušených hráčů. Naopak bez bodu je béčko Šumavských Hoštic.

Nová Pec – Šumavské Hoštice B 3:1 (0:0). Zkušená domácí sestava si poradila i s posíleným soupeřem o pár pendlů. Vzruch přinesl závěr zápasu, kdy domácí kopali penaltu a hostům byl současně vyloučen brankář Carda. Branky: Vitiš 2, Mauric (11) – Koška. Rozhodoval Hodek.

Dub – Horní Vltavice 4:2 (1:1). Domácí celý zápas hosty tlačili, ti ale pozorně bránili, takže moc brankových příležitostí Dub neměl. Zpočátku domácí vedli, ale před přestávkou Horní Vltavice stav srovnala. Po změně stran přidali dokonce hosté druhou branku a s domácími to nevypadalo zrovna dobře. Deset minut před koncem utkání se však domácí probrali a třemi brankami rozhodli ve svůj prospěch. Navíc nedal Rejžek penaltu. Branky: P. Friš 2, L. Friš a Humpolák – Žižka 2 (1x11). Rozhodoval Harvalík.

Nebahovy – Borová Lada 4:3 (3:1). Utkání se stalo střeleckým koncertem domácího Jiřího Mráze. Ten dostal Nebahovské do rychlého dvoubrankového vedení. Borovoladští sice snížili, ale Černovský opět dostal domácí celek do dvoubrankového náskoku. I ve druhém poločase se domácí tlačili do útoku, ale paradoxně inkasovali. Mráz však měl opravdu střelecký den a nádhernou brankou z dálky znovu posunul Nebahovské do dvoubrankového vedení. Hosté dokázali ještě jednou snížit na rozdíl jediné branky, když jejich střelu tečoval jeden z domácích hráčů do protipohybu brankáře, ale to bylo vše. Rozhodoval Marek.