Okresní přebor

Na čele přeboru se vytvořila trojice bez ztráty kytičky, která předvádí výborné výkony. Naopak celky, které postoupily ze soutěže, se nemohou chytit.

Pěčnov – Vacov B 0:3 (0:1). Hosté přijeli s posilami z áčka, naopak Pěčnovu chyběli tři hráči ze základu. Přesto byli domácí v první půli lepší. Po změně stran však hosté rozhodli. Branky: Mucha, Hanzlík a R. Ketzer. Rozhodoval Zloch.

Zdíkov – Záblatí 2:0 (0:0). Domácí měli problémy se sestavou a do brány šel z pole Šebánek. Práci však skoro žádnou neměl. Na druhé straně si pořádně zachytal Carda, kterého prostřelili jen Koloušek a Schwarz. Hosté dohrávali o deseti, když jim byl vyloučen Šimek. Rozhodoval Břicháček.

Lenora – Netolice B 3:3 (2:1). Domácí začali slibně, ale do vedení šli brankou Mügla hosté. Brzy však vyrovnal Kubinec a do poločasu dostal domácí do vedení Štim. Ve druhém poločase zvýšil P. Jančovič na 3:1, ale po chybě lenorské obrany vzápětí snížil Strnad. V 78. minutě dostal netolický Buchar červenou kartu, přesto vzápětí vyrovnal Řehák na 3:3. V závěru ještě nastřelil P. Jančovič břevno. Rozhodoval Hodek.

Ktiš – Šumavské Hoštice 0:3 (0:1). Domácím možná tak trochu ublížila změna termínu na dopoledne. Hráli dlouho dobře, ale před poločasem dostali gól a po změně stran se projevila větší kvalita soupeře. Branky: Trojan, Tůma a Vlk. Rozhodoval Břicháček.

Stožec – Zbytiny 8:0 (4:0). Domácí měli výborný začátek a rychle vedli o dvě branky. V klidu pak přidávali další góly a navíc plno šancí nevyužili. Hosté si prakticky nevytvořili nic. Branky: Kvasnička 3, Fleischmann 2, Plačko, Bajčík a Hlouška (11). Rozhodoval Harvalík.

Čkyně B – Svatá Maří 10:1 (3:0). Hosté začali solidně a měli tři dobré šance. Zkušenější a fotbalovější domácí je však postupem času jasně přehráli a s chutí si zastříleli. Branky: Zb. Stejskal a Turek st. 3, Kuneš 2, Martan a Kainc (11) – Balvín. Rozhodoval Harvalík.

Lažiště B – Vlachovo Březí B 3:3 (2:1). Podrobnosti nehlášeny.

Okresní soutěž

První kolo bylo spíše o představení nových hráčů. Možná trochu překvapila výhra Nové pece v Nebahovech.

Borová Lada – Dub 3:1 (3:0). Lépe začali hosté, měli šance, ale nemířili přesně. Naopak správnou mušku prokázal domácí Hovorka, který v prvním poločase nastřílel tři góly. Za hosty v závěru snižoval Brázda z penalty. Obě strany měly problémy se sestavou a hosté přijeli jen v jedenácti lidech. Domácí nepoužili žádnou z avizovaných posil, nové registračky ze svazu ještě nedorazily. Rozhodoval M. Voldřich.

Horní Vltavice – Šumavské Hoštice B 3:1 (3:0). Hosté přijeli se vším, co měli k dispozici. Domácí však hráli dobře a měli více ze hry. Hosté sázeli na brejky, které však domácí stačili zachytit. Závěr byl dramatický, ale domácí to zvládli. V 61. minutě nedal hostující Carda penaltu. Branky: Molnár, Fehervary a Žižka – Bártík. Rozhodoval Ketzer.

Nebahovy – Nová Pec 2:4 (0:2). Podrobnosti z utkání nehlášeny.