Pěčnov – Netolice B 1:2 (0:1). Domácí vstoupili do přeboru jako nováček s velkým úsilím. Daleko zkušenější hosté si však odvážejí všechny body, i když dohrávali bez vyloučeného Marka, přestože je domácí přehrávali. Branky: rypáček – Pilař a Rejhon. rozhodoval Ketzer.

Lenora – Šumavské Hoštice 2:5 (1:2). Domácí nevstoupili do soutěže šťastně. Do branky musel hráč z pole a posledních dvacet minut dohrávali o deseti, když se jim zranil Kubinec. Hosté vedli 0:2, domácí před odchodem na přestávku snížili. Po změně stran Hoštice rychle zvýšily na 1:3 a pak přidaly další branku. Domácí si sice vytvořili šance, ale se zakončením to bylo špatné. branky: Jančovič a Diviš – Tůma 2, Hanzal, Markovec a Hříbal. Rozhodoval Harvalík.

Stožec – Svatá Maří 4:2 (2:2). Hráči domácího Bivoje tentokrát zůstali za výkony z minulé sezony. Hosté soustředěně bránili a domácí jejich obranu jen těžko zdolávali. Do vedení šli dokonce v 6. minutě hosté brankou Levanského. Stav srovnal Kvasnička a do vedení pak dostal Stožec Fleischmann. Do poločasu však stačil ještě Levanský vyrovnat. O přestávce se domácí uklidnili a po hodině hry šli do vedení brankou Juráše. Šest minut před koncem pojistil domácím tři body Plačko. Rozhodoval Hodek.

Ktiš – Vlachovo Březí B 4:0 (1:0). Hosté přijeli s hodně omlazeným celkem a zkušení domácí je brzy začali přehrávat. Výsledek mohl být ještě výraznější, ale Ktišští neproměňovali ani nejvyloženější šance. Branky: Václavík, J. Sura, P. Prenner a J. Prenner (11). Rozhodoval Zloch.

Čkyně B – Lažiště B 5:2 (3:0). Jen první čtvrthodinu bylo utkání vyrovmnané, pak již převzali taktovku hry domácí a dvěma brankami Turka a dalšími z kopaček Tesaře, Provoda a Nezbedy šli do vysokého vedení. Teprve v závěru utkání se hostům podařilo dvěma brankami stav zkorigovat. Rozhodoval Břicháček.

Zdíkov – Zbytiny 4:0 (2:0). Celé utkání se hrálo v režii domácích a pod střeleckou taktovkou Silvestra Schwarze. Uvedl se čistým hattrickem, čtvrtou branku domácích přidal Boháček. Hosté mohli inkasivat ještě více. Za stavu 1:0 nastřelili břevno prázdné branky, ale další větší šance neměli. Rozhodoval Důra.

Záblatí B – Vacov B 1:1 (0:1). Oddíly si v neděli ráno zopakovaly sobotní zápas. V souboji áček vyhráli ve Vacově Záblatští. V duelu béček se nehrál nijak valný zápas a vládla mu především zbytečná nervozita. Hosté šli do vedení brankou Hanzlíka, domácí vyrovnávali L. Sarauerem. Rozhodoval Marek.