Přebor muži

Vítěz a postupující do I.B třídy již je znám dávno, zraky fanoušků nyní směřují k souboji mezi Vimperkem a Zdíkovem. Z této dvojice by mohl vzejít další postupující. Vimperk si hubenou výhrou nad Ktiší potvrdil, že by se postup týkal právě jeho.

Husinec – Vacov 3:2 (2:2). Vedoucí celek přeboru měl v utkání sice mírnou převahu, ale jeho snahu rozhodnout hned v úvodu zabrzdili hosté dvěma přesnými trefami z trestných kopů. Rozhodlo se teprve po změně stran. V utkání se hodně jiskřilo, ale sudí Sýkora to udržel žlutými kartami. Branky: Hrdlička, Maryška a Vítkovský – Ketzer a Kopáčik.

Vl. Březí B – Stachy B 1:0 nedohráno. Hosté přijeli s takovým počtem hráčů, aby mohli alespoň nastoupit. Po čtvrthodině klesl jejich počet pod povolenou mez, a tak musel rozhodčí Zloch utkání ukončit za stavu 1:0 pro domácí. O výsledku rozhodne STK, my do tabulky započítáváme předpokládanou kontumaci 3:0.

Záblatí B – Lažiště B 3:5 (2:3). Hrál se velmi kvalitní fotbal. Hosté přijeli s posilami z áčka a měla jich být půlka týmu. Domácí naopak postavili mládí, když dva hráči nastoupili úplně poprvé. V prvním poločase měli navrch hosté, ve druhém se hra vyrovnala. Oba calky ještě zahodily několik dobrých šancí. Branky: Kolafa 2, Šísl – Brzobohatý 3, Vávra 2. Rozhodoval Důra.

Čkyně B – Zdíkov 5:2 (3:2). Domácím se jarní část sezony vydařila a i tentokrát proti tradičnímu rivalovi zahráli velice dobře. Vítězství mohlo být i vyšší. Branky: J. Kuneš 2, Vojtíšek, S. Lukeš a J. Lukeš – Hojdekr a Blaško. Rozhodoval Břicháček.

Netolice B – Stožec 2:2 (1:2). V naprosto vyrovnaném utkání se soupeři o body spravedlivě podělili. Hodně se o to zasloužil brankář Stožce Hlouška, který před časem chránil i svatyni Netolic. Branky: Řehák a Strnad – M. Černý a Fleischmann. Rozhodoval Harvalík.

Vimperk – Ktiš 1:0 (0:0). Hosté se na Šumavě představili ve výborné formě, zejména byl dobrý brankář Ludačka, který „udělal“ zápas. Hosté žili v naději na bod až do 85. minuty, kdy dal branku domácích Hošek. Rozhodoval Ketzer.

Nová Pec – Horní Vltavice 0:2 (0:1). Domácí hráli jen v deseti, a to musel do branky navíc hráč z pole. Přesto byli hostům více než vyrovnaným soupeřem. Hosté vedli z jediné střely v prvním poločase, druhou branku přidali z domnělé penalty. Rozhodoval Hodek.

Soutěž muži

Zde je situace v tabulce pořádně zamotaná a vedoucí týmy se každé kolo střídají.

Dub – Svatá Maří 3:1 (1:0). Hodně slušně hrané utkání. Svatomářští přijeli v improvizované sestavě, když jim chybělo několik hráčů základu. Hosté měli v prvním poločase řadu brankových šancí, ale špatně stříleli. Když domácí po poločase zvýšili na 2:0, bylo o bodech rozhodnuto. Branky: P. Friš 2, F. Barcal – Levanský (11). Rozhodoval Háša.

Nebahovy – Borová Lada 4:3. Branky domácích Mráz 2, Čmiel a Písačka.

Š. Hoštice B – Zbytiny 0:2 (0:1). V prvním poločase měli domácí mírnou převahu, ale do vedení šli hosté brankou Nováka. Po změně stran se více dařilo hostům, ale jejich výhru pojistil až v 90. minutě Bárta. ČK 1:0. Rozhodoval Kolafa.

Přebor žáci

Vacov – Lenora odloženo na středu. Husinec – Stachy 0:2 (0:1). Česánek 2. Nebahovy – Lhenice 4:0. Ktiš – Šumavské Hoštice 1:12. Strunkovice – Zdíkov 2:4 (1:2). Plánský a Němeček – Martin Tomáš 3, Roučka.