Netolice – Slávia České Budějovice 2:3 (0:3)

„Jak jsme začali první podzimní kolo, tak jsme i skončili poslední, to znamená porážkou 2:3,“ glosoval výsledek zápasu asistent trenéra Netolic Luboš Hrbek.

„Chtěli jsme navázat na náš poslední úspěch, kdy jsme vyhráli v Dobré Vodě, nálada byla výborná a dokopná před náma, tak co víc si přát, dalo by se říci, jen chybělo to podstatné, porazit Slávii. Začalo se opatrně a my jsme poprvé vystřelili na bránu až v 10. minutě, hosté to zkusili ve 13. minutě, a to trestným kopem skoro z půlky hřiště a v našem vápně to hostující útočník Dvořák poslal hlavou do sítě – 0:1. Ve 32. minutě jsme chybovali ve středu hřiště a bylo to 0:2, branku dal Bez a trápení nebyl konec. Ve 37. minutě se pak z trestného kopu hosté trefili Lavičkou potřetí a stav 0:3 byl hrozivý. Docela jsme rádi přijali, když rozhodčí ukončil poločas,“ shrnul první dějství Luboš Hrbek.

„Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a s odhodláním změnit výsledek. Ve 49. minutě napřáhl Urban a brankař míč neudržel – 1:3, v 67. minutě vykřesal naději Vlášek, když obešel i gólmana a bylo to 2:3, měli jsme i další šance, ale bohužel už bez gólového efektu. Šance měl samozřejmě i soupeř, protože jsme hráli dost útočně a tím občas chyběli kluci při bránění. Soupeř ještě za stavu 1:3 neproměnil pokutový kop,“ dodal ke druhému poločasu Hrbek.

Jan Škrle