Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Brankostroj přišel po přestávce

Netolice - Lídr tabulky skupiny B fotbalové I.B třídy přivítal nepříjemný celek ze Zlivi. První poločas to ještě bylo trápení, po přestávce rozjeli domácí brankostroj.

17.4.2008

Netoličtí fotbalisté (v modrém) získali další tři důležité body.Foto: DENÍK/Vladimír Klíma

Netolice – Zliv 7:1 (1:1). Domácí zaspali začátek a na konci 1. minuty se hosté po přímém volném kopu prosadil hlavou – 0:1. Šok však netrval dlouho a již v 8. minutě se řítil do šance Mil. Pešek, ale nezacílil přesně. Následně v 9. minutě neusměrnil do branky vyražený míč Šácha. Ve 12. minutě opět Šácha sám. Ve 29. minutě přišla klíčová událost zápasu, když brankář Zlivi zahrál deset metrů před vápnem rukou a musel se poroučet do šaten. Hned minutu nato střílel Vlášek hlavou nad. Ve 33. minutě nastřelil Hrbek břevno po střele z rohu malého vápna. Po těchto promarněných šancích Netolic mohli udeřit hosté ze Zlivi. Obránci Netolic se nedohodli a pokus útočníka Zlivi o lob naštěstí zlikvidoval brankář Kabelka. Pak už úřadovali domácí. Ve 44. minutě nezkrotil míč po centru z pravé strany ve vápně Šulc. A tak už to pomalu vypadalo, že se domácí v první půli nedočkají, když se najednou dostala ve 46. minutě šťastně Šáchova přihrávka k Mil. Peškovi a ten poprvé rozvlnil zlivskou síť.

Do druhé půle nastoupil od začátku Nedvídek, který vystřídal Šáchu, a bylo to střídání vskutku vydařené. Nedvídek se totiž prosadil již ve 47. minutě. Urban přihrál na střed Šulcovi, ten prodloužil na volného Nedvídka na vápně a ten neomylně zakončil – 2:1. Poté se dvanáct minut celkem nic nedělo až do 59. minuty, kdy se opět prosadil Nedvídek hlavou po centru Mil. Peška – 3:1. Hráči Zlivi nestíhali a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. V 65. minutě byl faulován ve vápně Nedvídek. Následný pokutový kop proměnil Baloušek – 4:1. V 72. minutě navýšil skóre na 5:1 Šulc hlavou po centru Balouška. V 81. minutě byl faulován ve vápně Peterka a Baloušek nařízenou penaltu opět s přehledem proměnil – 6:1. Na konečných 7:1 zvyšoval v 91. minutě hlavou dorostenec Peterka po centru Janečka.

Kam o víkendu za sportem na Prachaticku

Prachaticko - Sportovní víkend přinese opět řadu zajímavých akcí. Kromě fotbalových soutěží se představí třeba hokejisté a hokejbalisté.