Netolice – Lhenice 2:0 (0:0). Derby stále táhne! I když krom prestiže v něm tentokráte o nic nešlo, přilákalo 150 diváků. V jeho vyrovnaném průběhu doplatili Lheničtí opět na špatnou koncovku. V ní byli Netoličtí přesnější a tak zvítězili.

Byli to hosté, kteří jako první měli v 19. min Hůrským ke gólu blízko, ale gólman jeho lob vystihl. Ve 25. min zase pálil po Hůrského centru z první Babůrek, žel, přímo do strážce branky. Ve 30. min. se zrodila gólovka pro domácí, když její střelec napodobil Babůrka a gólman Boška z ní vyšel vítězně.

Hned v úvodu druhého poločasu mohli jít po nedorozumění ve lhenické obraně do vedení opět Netoličtí, ale Bolech v rozhodujícím momentu uklidil míč do bezpečí. O minutu později zase stál gólu v cestě Boška, který vytěsnil ošemetnou střelu na roh. V 57. min. měl gól na kopačce pro změnu lhenický Babůrek, který po Hůrského uvolnění se ocitl zcela sám před gólmanem, ale znovu si s ním neporadil. 58. minuta konečně přinesla „trefu do černého“ ! A byli to Netoličtí, kteří se radovali. Po opakovaných dorážkách poslal napotřetí míč do sítě Křenek (1:0). Již v 60. min. mohli Lheničtí srovnat, to když Hůrský (kdo jiný?!) poslal do gólovky střídajícího J. Krotkého, ale ten jeho nabídkou pohrdl. Naopak v 63. min. to mohlo být 2:0 pro Netolické, Boška však přeci jen samostatný nájezd stačil zhatit, právě tak, jako v 70. minutě, kdy po střele hlavou ho tentokráte zachránilo břevno. V 89. min. se Netoličtí přeci jen druhého gólu dočkali, a to za kuriozní situace. Při rodícím se netolickém útoku signalizoval pomezní ofsajd, hlavní arbitr na něho nedal a přes „zkoprnělou“ lhenickou obranu nakonec dopravil míč mezi tyče Michalec (2:0), aby tak „relativně“ v pokojném derby bylo o jeho vítězi definitivně rozhodnuto.