Starší dorost: Prachatice – Příbram B 1:2 (0:1). Hosté přijeli v roli lídra tabulky. Začátek však byl vyrovnaný a domácí měli výraznější šance. Brankář Příbrami měl problémy s Klímovou dělovkou ze 30 metrů, střelu Kouby ze šestnáctky vytáhl na rohový kop, další ránu Caise vyrazil jen reflexivně. Ve 30. minutě však hostující Haas využil váhavé rozehrávky domácích zadáků a jeho střela zaplachtila do šibenice – 0:1. Do poločasu měl šanci Kouba, ale nevyrovnal. Ve druhém poločase Tatran dřel a vyrovnání přišlo v 89. minutě, po centru Caise skóroval Kouba. Utkání však pokračovalo, hosté zahrávali trestný kop ze své poloviny dlouhým nákopem na Janouška, který dal na konečných 1:2.
Sestava: Hopfinger – Zábranský, D. Granov, Hrabák, Vlasák – Klíma, Staněk, V. Janoušek, Šupík – Cais, Kouba. Střídali Kochma, Kováč, Benč a Novotný.

Mladší dorost: Prachatice – Příbram B 2:1 (1:0). Hosté měli před utkáním 22 bodů, domácí jen 4, a tak vedení Tatranu v 11. minutě bylo trochu překvapivé, po Benčově centru otevřel hlavou skóre Kochma. Domácí zvládali vysoké tempo utkání a byli favoritovi vyrovnaným soupeřem. Soupeř přeci jenom v 76. minutě vyrovnal. Poté předváděl výbornou práci v domácí brance Sobotovič. Domácím se v nastaveném čase podařilo odkopnout míč na půli soupeře, za ním se vydal Balica, jeho první ránu gólman vyrazil, ale z té následné dal prachatický hráč vítěznou branku. Opět drama, tentokrát s vítězným koncem.
Sestava: Sobotovič – Kováč, Kiš, Babka, Vojtíšek – Hodina, Kochma, Nerad, Fr. Šanda – Benč, Fil. Šanda. Střídali Miesbauer, Novotný, Rosa, Balica a Kvěch.

Starší žáci: Prachatice – Příbram B 1:7 (0:3). Výsledek vyjadřuje rozdíl postavení týmů v tabulce. Hned v první minutě ztratil Tatran míč před brankou soupeře a z protiútoku otevřel skóre Černý. Do přestávky přidali hosté další dvě branky. I začátek druhého poločasu začal šokem, tentokrát na účet hostů. Prachatický Mikeš všem utekl a po 28 vteřinách dal na 1:3. Hosty to neotřáslo a postupně přidali čtyři branky. Škoda, že rekordně rychlý gól byl labutí písní domácích.
Sestava: Opatovský – Talafous, Lauda, Bárta, Wagner – Maška, Pasecký, Škopek, Marek – Boháč, Mikeš. Střídali Havlíček, Kralik, Chvál, Kubíček.

Mladší žáci: Prachatice – Příbram B 1:1 (0:0). Oba celky patří ke špici tabulky. V první části domácí roli favorita příliš neplnili, soupeř si navíc vypomohl několika hráči z ligového áčka. Ve druhém poločase již Tatran soupeře přehrával a šel také do vedení. Po Tesařově přihrávce dal vedoucí gól Markytán. Hosté pak zvýšili tempo a dočkali se. V závěru přišla záhadná penalta a Příbram srovnala na 1:1.
Sestava: Černý – Červík, Sýkora, Žurek, Plojhar – Osvald, Frnoch, Babka, Tesař – Vymětal, Markytán.