Strunkovice – Albrechtice 2:1 (2:1)

„V důležitém zápase začali naši hráči jako obvykle na svém hřišti. Než zjistili, že na stoperu již hraje Machala, dávali si při odkopu od branky tak dlouho přednost, až vše vyřešil hostující Vidinský a dal vedoucí branku soupeře na 0:1. Ovšem již v páté minutě vyrovnal z dálky Machala, když jeho střelu mírně tečoval obránce hostí. Tlak domácího Blaníku sílil a ve 24. minutě vyskočil na centr do vápna Kureš a dal hlavou na 2:1, další šance již Blaník neproměnil,“ komentoval první poločas předseda strunkovického fotbalu Miroslav Mottl.
Druhá půle byl menší horor, zvláště po vyloučení Kureše po druhé ŽK a zranění Cinádra, J. Šabršuly a Paucha. „Celý zápas dohrál obětavě Rejhon když už bylo vystřídáno. Strunkovičtí si své první vítězství doma pohlídali a za nesmírnou bojovnost a nasazení tentokrát všech hráčů i zasloužili a dočkali se po zásluze potlesku zaplněné domácí tribuny,“ dodal Mottl.
Sestava Strunkovic: Turek – Záhorka, Machala, Klein, Pelech – Pauch, Beneš P., Mottl, Cinádr – Kureš, Rejhon (střídali Ji. Šabršula, Jan Šabršula, Švec).