Strunkovičtí vezou dobrý bod

ZLIV - V úvodním kole nového ročníku fotbalové I.B třídy zajížděl Blaník na půdu jednoho z aspirantů postupu, do Zlivi.

23.8.2007

Ilustrační foto.Foto: Vladimír Klíma

Zliv – Strunkovice 1:1 (1:0). První rozruch utkání vzbudila dělovka hostujícího V. Beneše ve 14. min., jež však letěla těsně nad bránu. Zliv odpověděla po šesti minutách Bezpalcem. Ten ale po úniku po křídle pálil jen do boční sítě. Pak se dvakrát vyznamenal hostující gólman M. Turek, jenž zlikvidoval nejprve ve 21. min. nepovedený odkop vlastního beka a ve 25. min. i nebezpečnou střelu k tyči M. Klimeše. Poté se dostal ve 31. min. mezi domácí obránce Brabec, ale Remtovu svatyni z „vápna“ překopl. Aktivnější favorit zápasu se dostal do vedení čtyři minuty před přestávkou.

Po trestném kopu Bezpalce z dálky nikdo z bránících ani útočících hráčů míč nezasáhl a ten skončil překvapivě ve vzdálenějším rohu branky. Do druhé půle již vstoupil Blaník bez respektu a měl více ze hry. Již v první minutě se ocitl ve výborné pozici střídající Fr. Kubička, ale okamžik zaváhal a jeho šanci stoper R. Klimeš zmařil. V 55. min. přišla pro sebevědomé domácí studená sprcha. Dělovku k tyči z „trestňáku“ v podání Holuba ještě domácí brankář Remta vyrazil, ale balon hned vrátil před branku Jar. Cinádr a Pelech se hlavou nemýlil. Hosté byli „na koni“ a Zliv se nemohla dostat do tempa. Přesto měl po standartce v 61. min. gól na hlavě dravý Ira, ale naštěstí pro hráče z Prachaticka těsně minul. Strunkovičtí odpověděli o sedm minut později pěknou akcí tria V. Beneš – Kureš – Fr. Kubička, avšak posledně jmenovaný domácí svatyni netrefil. Když pak v závěrečném tlaku domácích „plejerů“ neuspěl ve své šanci v 70. min. Bezpalec ani po jedovce z přímého kopu v 85. min. R. Klimeš, rozešli se soupeři zaslouženě smírně

23.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 23 904 Kč

Všeobecné sestry s osvědčením Všeobecná sestra s osvědčením. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23904 kč, mzda max. 34674 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Žádosti spolu s životopisem zasílat na email:reditelka@domovseniorupt.cz nebo sekretariat@domovseniorupt.cz. Plat dle započitatelné praxe v oboru. Podnikové stravování. Jedná se o HPP poměr na dobu neurčitou. Bližší informace podá paní Stauberová Drahomíra DiS., tel.: 388 316 171, e-mail: sekretariat@domovseniorupt.cz popř. Bc. Lucie Šnajdrová - vrchní sestra tel.: 384 391744. Pracoviště: Domov seniorů mistra křišťana, Bavorská, č.p. 936, 383 01 Prachatice. Informace: Drahomíra Stauberová, +420 388 316 171.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 16 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pokojská. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pokojská pro 3* hotel v centru Šumavy, Personální strava, příjemné prostředí., Bližší podrobnosti podá Bc. Lucie Běželová na č.tel. 606 454 444.. Pracoviště: Uzeniny beta s.r.o.- hotel churáňov, Zadov, č.p. 13, 384 73 Stachy. Informace: Lucie Běželová, +420 607 464 444.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 15 000 Kč

Stavební truhláři truhlář. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Praxe min. 1 rok výhodou - možnost zaučení, Kontakt:, - Ferenčík Oto, tel.: 606778415, e-mail: oto.ferencik@otoelektro.eu. Pracoviště: Oto elektro s.r.o. - provozovna, Budějovická, č.p. 632, 384 51 Volary. Informace: Oto Ferenčík, +420 606 778 415.

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 000 Kč

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů Obsluha práškové lakovny. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Příprava materiálu do výroby, montáž výrobků., Samostatnost, Praxe výhodou není podmínkou, vhodné pro zdravé osoby, řidičský, průkaz výhodou, ne podmínkou., Kontakt:, - Rusinová M., tel.: 721060260, e-mail: smc-metal@seznam.cz. Pracoviště: Smc metal s.r.o. - provozovna, 383 01 Prachatice. Informace: M. Rusinová, +420 721 060 260.

Šumavský maraton se poběží z Modravy do Kvildy.
4

Lyžaři nakonec poběží jednu trať

Milan Černý ještě v době, kdy působil v Českých Budějovicích.

Na Budějovice vzpomínám jen v dobrém, tvrdí Milan Černý, jenž přiveze Benátky

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
včera 16:11

Jeseník posílili navrátilci, na účastníka MSFL Rýmařov ale nestačil

Až do pátku 20. července čekali hráči Jeseníku na první přípravné utkání. Na svém trávníku přivítali třetiligový Rýmařov a příliš nechybělo, aby se jim podařilo papírového favorita zaskočit.

20.7.2018

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 22:37

První půle? To bylo baroko, hněval se trenér Slovácka Kordula

Pro výkon mužstva v prvním poločase neměl pochopení. Co naplat, že fotbalisté Slovácka po přestávce Bohemku zmáčkli, když dvoubrankové manko stejně neumazali. Veškerá snaha tak nakonec přišla stejně vniveč. Kouče Michala Kordulu více než těsná porážka 1:2 štval přístup hráčů v úvodní části.

včera 19:00

Marek Jankulovski: Baník musí stát na odchovancích

/ROZHOVOR/ Jedenačtyřicetiletý odchovanec, dlouholetý reprezentant a vítěz Ligy mistrů s AC Milán Marek Jankulovski se pokusí vrátit hrdý slezský klub Baník Ostrava zpátky mezi českou elitu.

Za týden bude mistrovství atletů

České Budějovice – Mistrovství ČR v atletice jako open soutěž, tedy se startem juniorů a dorostu, bude 28.-29. července na Kladně denně od 10 hodin.

Hokejbalista SK Pedagog Matyáš Malecha má stříbro z mistrovství světa

České Budějovice – Stříbrnou medaili si přivezl z mistrovství světa v hokejbalu hráčů do osmnácti let v kanadském St. Johns útočník SK Pedagog České Budějovice Matyáš Malecha.

Fotbalové prázdniny končí, Dynamo i Táborsko v neděli doma

České Budějovice - Fotbalové prázdniny končí, už v neděli půjdou fanoušci v Č. Budějovicích i v Táboře na úvodní zápasy II. ligy: Dynamo hraje s Třincem, Táborsko s Hradcem (začátky shodně v 17.00).

Mistři a účastníci 1. fotbalové ligy: Proklikejte si úspěchy všech týmů od 1912

/INTERAKTIVNÍ INFOGRAFIKA/ Jak se dařilo vašemu oblíbenému týmu v nejvyšší fotbalové lize? Kolik dal gólů, kolikrát zvítězil, jak se umístil na konci sezony? Přinášíme data od roku 1912 až do letoška.