Lhenice – Čtyři Dvory B 5:0 (3:0)

V úvodních minutách domácí zatlačili hosty do defenzivy, dvě šance volající po gólu v síti hostů však ještě zůstaly nevyužity. Poté jakoby domácí vypadli z rytmu, hra se opticky vyrovnala a ke slovu se dostali také hosté. Domácí se z lehké letargie probrali až ve 27. minutě a hned z toho byla branka. To prokázal velký přehled mladíček Pokorný, když prostrčil mezi dvěma bránícími čtyřdvorskými hráči míč na nabíhajícího Růžičku, ten s ním doslova vlétl do šestnáctky, stačil si ještě v rychlosti narazit se Švecem, udělat kličku jednomu z obránců a nekompromisně poslal bombou domácí do vedení 1:0. Na druhý gól nečekali diváci příliš dlouho. Ve 31. minutě našel dlouhým pasem Švec Pokorného, ten opět zkušeně sklepl kolem obránce nabíhajícímu Lukšovskému a jeho tvrdá střela z vápna skončila za zády bezmocného Voneše – 2:0. Poslední minuta prvního poločasu přinesla třetí radost do domácích ochozů. Motz prostrčil míč do pokutového území mezi dva obránce Švecovi, ten přihrávkou na roh malého vápna vybídl Schöna a jeho tečovaná střela skončila v síti – 3:0.

I ve druhém poločase pokračovali domácí v převaze, nejprve několik šancí zahodili. V 55. minutě Babůrek našel přihrávkou Pokorného, následoval přesný centr Lukšovského, jenž hlavičkou do protipohybu čtyřdvorského brankáře zvyšoval už na hrozivých 4:0. Na konečných 5:0 zvýšil v 63. minutě J.Motz z trestného kopu, když mu tečí pomohl jeden z hráčů stojících ve zdi. Hra v poslední části zápasu byla poznamenaná rozhodnutým stavem utkání a ani jedno z mužstev už nemělo moc chuti zkusit něco změnit.