Lhenice – Husinec 1:0 (0:0)

Domácí se snahou odčinit dva poslední výsledkové nezdary vstoupili do utkání aktivně. Jenže se momentálně potýkají se střeleckou produktivitou. A tak se v úvodních minutách diváci branky nedočkali, ač k tomu nebyli domácí hráči daleko při dvou pokusech Švece, nedočkal se ani Růžička. V 8. minutě zahrozili poprvé hosté. Do úniku se dostal Vazur, jeho tvrdá střela směřující na zadní tyč ale minula cíl. Do 25. minuty měli domácí opticky navrch, ale nedokázali se střelecky prosadit při šancích Babůrka, jehož střela byla tečována na rohový kop, a Schöna, výborný Medřický v husinecké brance opět skvěle zasáhl. Poté lhenický tlak zeslábl a hra se poměrně vyrovnala. Husinečtí zahrozili ještě ve 35. minutě, kdy dokázal střelu do protipohybu Boška konečky prstů vyškrábnout na rohový kop. Lheničtí si do poločasu vypracovali již jen jedinou vážnější šanci Babůrkem, který se z úhlu pokoušel dělovkou pod břevno překonat odpor Husineckých, Medřický se však opět vyznamenal a dostal míč nad břevno.

Lheničtí nevstoupili do druhého poločasu nejlépe. Naopak, byli to Husinečtí, kteří v úvodu druhého dějství dvakrát zabrnkali na nervy domácím fanouškům při lobu Ostadála, který stačil před brankou odklidit Muška, a při střele Červíka k rukám Bošky. Až v 67. minutě zavelel ke zteči Růžička, opět ovšem narazil na výborného Medřického. V 76. minutě Červík chytře obstřeloval Bošku, ale ten vytěsnil míč na roh. S příchodem domácího trenéra Hrachovce na hřiště se výkon týmu zvedl a soupeř byl přikován k šestnáctce. Tlak rostl a v 81. minutě domácí po faulu kopali penaltu. Střelu Švece však Medřický zneškodnil. Zdálo se, že není domácím opět přáno zvítězit. V 84. minutě však kopal z hranice 25 metrů přímý kop Hrachovec, jeho tvrdou přízemní střelu stačil husinecký brankář jen vyrazit před sebe a míč za jeho záda uklidil střídající lhenický mladík Pokorný – 1:0. Celé Lhenice si v tu chvíli zhluboka oddechly. Rozhodčí Křížovský nastavil ještě pět minut, v nichž se řítil na branku Slavoje dorostenec Mrkvička, ale také jeho ránu Medřický vyrazil a následná dorážka Schöna skončila těsně vedle. Po dvou prohrách konečně přišla výhra.