Lhenice – Mladé 5:1 (1:1)

Domácí celek nastoupil do zápasu s jasným cílem vstřelit rychle úvodní branku a rozhodnout tak hned v samém úvodu zápasu. Opak byl pravdou. I přes úvodní tlak a několik slibných akcí bez gólového efektu se do vedení dostali hosté. Rozehrávaný trestný kop od půlící čáry ve 4. minutě podcenil domácí stoper Bárta, propadlý míč se dostal na zcela nepokrytého Zaymla a jeho nepovedený pokus o střelu stačil na vzdálenější tyči dostat pod břevno nabíhající Szojka – 0:1. Domácí dál trpělivě „bušili“ na hostující branku, a tak bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří skórovat a vyrovnat. V 11. minutě z pravé strany tvrdě vystřelil Tůma, jeho střelu směřující ke vzdálenější tyči dokázal gólman Brůžek vyrazit a dorážka Pokorného skončila na tyči. Lheničtí v touze po vyrovnání občas zapomínali bránit, a tak se ve 29. minutě nadechl k rychlému protiútoku Zayml, dokázal i zakončit, ale jeho střela postrádala razanci a mířila doprostřed branky, proto si s ní Boška v brance domácích hravě poradil. Lheničtí se kýženého vyrovnání dočkali až ve 31. minutě po dlouhém výkopu Bošky, kdy se špatně domluvili oba hostující stopeři, odraženého míče se zmocnil Babůrek a nezištnou přihrávkou mezi obránce do vápna vybídl benjamínka v dresu domácích Pokorného. Ten se zachoval jako zkušený mazák a poslal míč kolem vybíhajícího Brůžka po zemi do branky – 1:1. Po brance se hosté ještě více stáhli do obranného valu a v deseti na vápně odolávali nepřetržitému lhenickému tlaku. Jejich hra nepostrádala pohyb a invenci, a proto si několikráte vysloužila potlesk publika. Morální sílu domácích, kterým se skutečně do poločasové přestávky podařilo výsledek otočit, potvrdil Švec ve 41. minutě, když prostřelil z úhlu Brůžka a dal na 2:1.
V úvodu druhého dějství hra upadla do průměru. V této fázi zápasu měli mírně navrch hosté, kteří se ještě snažili s nepříznivým stavem něco udělat. Po prostřídání na obou stranách přišla v 69. minutě rozhodující akce zápasu. Růžička se „houslemi“ krásně uvolnil přes bránícího hráče, poslal centr do vápna, k odraženému míči se dostal nejrychleji Tůma a zkušeně nedal Brůžkovi sebemenší šanci zareagovat – 3:1! Branky na 4:1 se domácí příznivci dočkali o 4 minuty později, když trestný kop Tůmy tečoval hlavou na hranici velkého vápna Schön – 4:1! Navýsost spokojení domácí příznivci si gól zakřičeli ještě jednou, a to v 81. minutě. Po faulu na rychlonohého Schöna odpískal sudí Hájek penaltu, kterou nekompromisně proměnil Švec a zvýšil na konečných 5:1. Zápas se dohrával v exhibičním duchu.