Lhenice – Záblatí 4:1 (2:0). Úvod utkání byl ve znamení oboustranně zajištěných obran. Byli to domácí, kteří se přeci jen více osmělovali a jako první ohrozili záblatskou branku Bolechovou střelou z dálky a Hůrského. V 15. min. to byli hosté, co pronikli před Boškovu branku, ale její strážce byl na místě. V 17. min. zakončoval postupný lhenický útok Růžička, jeho střelu však Carda vyrazil a ani Gregorova dorážka nemířila mezi tyče. V 18. min. Růžičkova přihrávka našla v šestnáctce Hůrského, který po uvolnění přes bránící hráče našel zkušeně cestu balónu do záblatské sítě – 1:0. Po obdržené brance byli aktivnější Záblatští, ale naráželi na pozorně bránící domácí, vyčkávající na svou příležitost. Ta přišla ve 38. min. s únikem Schöna, který však místo přihrávky na volného Hůrského volil střelu na branku, ta však již neměla razanci. Lheničtí se přeci jen dočkali, a to v samém závěru poločasu. Hůrský zahrával rohový kop a míč z jeho kopačky zapadl do záblatské sítě – 2:0.

Do druhého poločasu vstoupili Lheničtí s bedlivým strážením dvoubrankového vedení. Brankové možnosti se proto rodily oboustranně sporadicky. Až v 58. min. přišla chvíle pro rychlonohého Schöna otevřenou obranou hostí, ale ztroskotal na Cardovi. V 63. min. byli blízko gólu Záblatští, když zahrávali Jančovičem trestný kop, jeho střelu Boška jen vyrazil a následnou dorážku stačil pohotově vykopnout z prázdné branky Jakl. 67. min. patřila domácím. Hůrský přesným pasem uvolnil Lukšovského a ten jeho gólovou nabídkou nepohrdl – 3:0. V 80. min. zahrávali Lheničtí za hranicí šestnáctky nepřímý volný kop, který přesnou střelou proměnil v gól Tůma – 4:0. Brankový účet zápasu uzavírali Záblatští. V 85. min. unikl pravým křídelním prostorem Gerhard a přesným centrem našel před brankou Kvasničku, který zamířil přesně – 4:1. Veledůležité body však zůstaly ve Lhenicích.