Jankov B – Lenice 4:0 (1:0). Domácí měli od prvních minut mírnou územní převahu, ale jejich veškerá snaha končila jen u hostující šestnáctky. Lhenice vycházely ze zajištěné obrany a spoléhaly na rychlé protiútoky. Několikrát předvedl svou rychlost s míčem u nohy hostující Jiří Schön. Hostujícího brankáře Bošku poprvé řádně vystrašil až ve 24. min. Votýpka. Přešel přes několik lhenických hráčů a z hranice velkého čtverce vystřelil podél marně se natahujícího gólmana Bošky po zemi, ale střela se nakonec odrazila od tyče hostující branky zpět do pole.

Vedoucí gól

Veseleji bylo v domácím táboře ve 32. min., kdy opět Votýpka našel prudkým centrem Hajného a ten nechytatelnou hlavičkou otevřel skóre. Lheničtí mohli gólově odpovědět z protiútoku, ale střelu mířící do opuštěné svatyně stačil ještě výborně hrající stoper Jodl vykopnout na roh. Po změně stran měli domácí hru ve své moci. Hosté hrozili jen sporadicky. Hanzala v domácí brance vystrašili jen kapitán Motz zakrouceným trestným kopem a J. Schön střelou vedle při netaktickém vyběhnutí gólmana. Domácí marně ostřelovali Boškovu branku. Ten se vyznamenal při střele P. Maxy, kterou bravurně vytáhl na roh. Následně exlhenický Lukač hlavičkoval jen těsně vedle.

Další branky

V 65. min. už udeřilo. Klid do domácích řad přinesla individuální akce pendla Holby. V poklidu proběhl s balonem houštinou obránců jako by se nechumelilo, na kraji malého vápna se podíval a servíroval. Na Petra Maxu, druhého domácího pendla, čekala lehká práce. Za sedm minut se stav měnil znovu. Agilní Holba byl faulován a Hajný posadil trestný kop přesně na hlavu P. Maxy – 3:0. Lepší tečku za utkáním nemohli domácí ani udělat. Trenéři Kukla s Rambouskem poslali na trávník Interholce, který po deseti minutách přesný pas obránce Jílka zakončil neméně vydařeným obloučkem přes brankáře Bošku.