Lažiště - Netolice 3:1 (0:1)

Mezi domácí tyče se postavil uzdravený Tesař, ale vydržel tam pouze čtvrt hodiny a opět bude svému týmu na čas chybět. Stačil ještě v 10. minutě vyřešit velkou šanci hostů, ale v 15. minutě se ve vzdušném souboji po trestném kopu srazil hlavou se soupeřem a musel být vystřídán. Následně musela dokonce přijet ke hřišti sanitka a brankáře odvezla do nemocnice.
Vedení hostů
Domácí nehráli v prvním poločase vůbec dobře, snažili se obranu soupeře překonávat krátkými přihrávkami a následnými centry z křídel. Ty však netoličtí dlouháni v obraně hravě sbírali. Sami pak Netoličtí využívali dlouhých míčů na hbitého Vláška, který dělal domácí obraně velké problémy. Ve 34. minutě se sám uvolnil v šestnáctce a dostal přesnou střelou svůj tým do vedení. Netoličtí pak měli ještě jednu šanci, ale míč nemířil mezi tyče. Za první poločas si hosté vedení zasloužili.
Obrat ve skóre
Do druhého poločasu nasadili domácí do útoku rychlonohého Ilieva, změnili styl hry a postupně získávali na převaze. Právě Iliev dělal hostující obraně největší problémy, když dostával do běhu výborné míče od zálohy. Po jedné takové situaci také sám pět minut po přestávce vyrovnával. Na hřišti se pak začalo přiostřovat, ale hrál se fotbal poměrně dobré kvality. Na další branku si diváci museli počkat do 68. minuty a radovali se ti domácí. Trestný kop stačil gólman Hejna vytěsnit ještě na břevno, ale v následném hlavičkovém souboji se podařilo Hrbkovi vrátit míč do sítě. Hosté se pokusili ještě se zápasem něco udělat, ale jejich akce končily před šestnáctkou nebo dalekonosnými střelami mimo tyčí. Rozhodnutí prakticky přinesla 74. minuta. Po rohovém kopu se k míči dostal domácí kapitán Kučera a hlavou dal třetí gól svého celku. Domácí se v závěru utkání více soustředili na obranu a vítězství si pohlídali. Gólman Formánek vytáhl ještě jeden bravurní zákrok skokem k tyči, ale další ohrožení jeho svatyně již nepřišlo.
Další program
Domácí zůstali v kontaktu s čelem tabulky, když ztrácejí tři body na vedoucí Dobrou Vodu. Netoličtí jsou v klidném středu tabulky. Nyní doma přivítají poslední Frymburk a měli by si připsat tři body. Lažišťské čeká další těžké utkání, když cestují na hřiště druhého a nebezpečného Rudolfova.