Lažiště – Čkyně 2:5 (1:3). Na okresní derby dvou nováčků krajského přeboru přišlo 200 diváků. Domácí, kteří nastoupili bez zraněného Tesárka, začali zápas katastrofálně. Už v 7. min. se hosté po rychlé kombinační akci ujali vedení po střele Fleischmanna. V 11. min. se hosté zlobili na hlavního rozhodčího, Vondrášek velkým sólem prošel až do pokutového území, kde po kontaktu s jedním z domácích obránců upadl. Rozhodčí však na značku pokutového kopu neukázal. Ve 12. min. musel pro obnovené zranění opustit hřiště domácí Hrbek. Ve 14. min to bylo už 0:2, hosté rozebrali obranu domácích a Vondrášek zblízka skóroval do odkryté branky. Ale ani za tohoto stavu se domácí nevzdávali, v 19. min. Pěsta po přihrávce Jančoviče tvrdou střelou těsně minul branku. Ve 22. min. se domácím podařilo snížit, po centru Zimmermanna skóroval s přispěním hostujícího obránce hlavou Jančovič. Domácí ožili a od této chvíle byli určitě lepším týmem. Ve 25. min. po střele Alberta z velké dálky brankář míč neudržel v náručí, ale dobíhající Pěsta toho nedokázal využít. Ve 40. min. se hostům povedl rychlý útok po pravé straně, následovala přihrávka na nekrytého Kuneše na malém vápně a ten pohodlně upravil na 1:3. Hned o minutu později měli domácí velkou šanci snížit. Hubáček prošel celým pokutovým územím, udělal kličku i brankáři, ale zaváhal se střelou a hosté se ubránili.

Ve druhém poločase se domácí snažili s nepříznivým stavem ještě něco udělat, ale do šancí se nedostávali. Výjimkou byla 55. min., kdy Brzobohatý po samostatné akci nastřelil břevno. Zápas zdramatizoval v 72. min. hostující Nový, to Jančovič doběhl ztracený míč a poslal ho před branku a zmíněný hráč, ač nikým neatakován, si srazil míč do vlastní sítě. Ale domácí na zvrat neměli, v 74. min. navíc přišli o zraněného Brzobohatého, a protože již nemohli střídat, dohrávali pouze o deseti. Toho naopak využili hosté a v samém závěru zápasu přidali dvě branky, v 87. min. střílel hlavou Kuneš a v 90. min. Kvapil.

V dalších zápasech to budou mít domácí hodně těžké, rozrostla se jim marodka, na které je navíc i několik klíčových hráčů.