Osek – Lažiště 3:1 (2:0). Prakticky po celé utkání byli domácí aktivnější a od vyšší porážky zachránil hosty brankář Vitáček. Již v 5. minutě střílel po nedorozumění hostující obrany Hercig těsně vedle, na druhé straně skončila těsně mimo tyčí střela Tesárka z dálky. Blízko vedoucí brance byli hosté ve chvíli, kdy Matulka prostrčil míč na Vávru, ten přešel přes jednoho ze zadáků domácích, ale jeho střelu stačil Vlček vytlačit na roh. Po čtvrthodině hry nejprve domácí Komrska křižnou střelou netrefil branku, ale vzápětí Vitáček neudržel střelu jednoho z domácích a Koželuh z dorážky dostal Osek do vedení. O tři minuty později po trestném kopu domácích stačil Vitáček dorážku Jůna vyrazit. Ve 23. minutě narazil Komrska na Brzobohatého a domácí kopali penaltu, kterou proměnil Hradecký – 2:0. Do konce poločasu měli domácí další šance, ale Vitáček hosty podržel.

Po šesti minutách druhého poločasu podstřelil lažišťského brankáře Chod a bylo to 3:0. Od té chvíle se začalo více diskutovat než hrát a rozhodčí trestal. Během pěti minut viděl hostující Pěsta dvě žluté karty a tím ještě svůj tým oslabil. Navíc v 78. minutě byl vyloučen i Tesárek. Až tato dvě vyločení hosty probrala a po akci Brzobohatého byl faulován Hrbek a z penalty Brzobohatý snížil na 3:1. Následovala další červená karta, tentokrát pro domácího Hradeckého. V 84. minutě se před domácího brankáře dostal Matulka, ale nestačil již přesně zakončit. Následovala ještě šance Hrbka, který prošel až před brankáře, ale ten stačil jeho střelu vyrazit. Asi obě mužstva přivítala závěrečný hvizd rozhodčího, který udělil 3 červené a 12 žlutých karet, a to v zápase, který se prakticky hrál jen z povinnosti.

Pro lažišťské mužstvo sezona ještě nekončí, protože nyní v sobotu od 16 hodin si fotbalisté zahrají na svém hřišti proti výběru okresu v čele s ligovým kanonýrem Lubošem Peckou. Tím ještě jednou na hřišti oslaví svůj historický postup do jihočeského krajského přeboru.