Čtyři Dvory – Lažiště 0:1 (0:1). Hostům vyšel vstup do utkání, když si v 5. minutě zpracoval výkop brankáře na půlce hřiště Tesárek, prošel až před šestnáctku soupeře, jeho střelu gólman Fabián neudržel a Hrbek v pohodě otevřel skóre. Branka hosty uklidnila, přenechali sice soupeři iniciativu, ale obrana hrála spolehlivě. Střelu domácho Novotného Vitáček v klidu chytil a nadvakrát si poradil i s pokusem Jiránka. Z rychlého brejku zahrozili hosté, míč vybojoval Stupár, ale na jeho přihrávku před branku Tesárek nedosáhl. Domácí se snažili o vyrovnání, ale do střeleckých pozic se dostávali sporadicky. Pouze po podběhnutí míče Vitáčkem, ale hostující gólman svou chybu napravil a střelu domácího útočníka vyrazil na roh. Po pěkné akci domácích zlikvidoval i střelu Řeháka. Hosté mohli svůj náskok pojistit před odchodem do kabin, když po akci Tesárka s Hrbkem orazítkoval M. Ciml břevno domácí branky.

Ještě první čtvrthodina druhého poločasu patřila domácím s nebezpečnou střelou Jiránka do boční sítě. Pak však hru jednoznačně ovládli hosté, ale měli zvlhlý střelecký prach. V 66. minutě se hlavička Sýse po rohovém kopu otřela o tyč domácí branky. O chvíli později unikl Tesárek, ideálně uvolnil Hrbka, ale tomu klička na domácího gólmana nevyšla. V 80. minutě se proti domácímu brankáři ocitl J. Ciml, ani on nedal. Hosté se dostali do vážnější šance jen při skluzu Novotného, ale míč šel nad branku. Následovaly další velké šance lažišťského týmu. M. Ciml po úniku uvolnil Stupára, ale ten z blízka přestřelil branku. Po uvolnění Stupára od Tesárka se míč nedostal ke zcela volnému Hrbkovi a v závěru stál Hrbek sám proti brance, ale netrefil.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohli hostující hráči začít s oslavami historického postupu do krajského přeboru.