Lažiště – Loučovice 4:2 (3:0). Hned v 1. minutě unikl Hrbek a po jeho přihrávce pálil z voleje Brzobohatý vedle. V 5. minutě zase prošel po levé straně Brzobohatý a jeho centr poslal Falář do tyče loučovické branky. V 11. minutě byl na hranici šestnáctky nedovoleně zastaven Tesárek a sám postižený prostřelil z přímého kopu vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Hned z protiútoku skončil střelecký pokus Čábely těsně vedle domácí branky. Ve 20. minutě Stupár přihrál Brzobohatému a ten za pomoci teče jednoho ze zadáků soupeře zvýšil na 2:0. Domácí měli stálý tlak a chtěli přidat další branky. Pěkně se uvolnil M. Ciml a jeho střelu vytáhl gólman Hüttner na roh. Další trestný kop Tesárka byl sražen mimo branku. Domácím se podařilo zvýšit vedení ve 41. minutě, když dlouhý aut Beneše prodloužil Brzobohatý a Falář v pohodě dopravil míč do loučovické branky – 3:0.

Druhý poločas začali domácí dobře, když po pěti minutách Tesárek prodloužil míč na Hrbka, ten byl v pokutovém území sražen a z penalty dal Falář na 4:0. To však bylo z domácí strany vše a hráči polevili ve svém úsilí, i když měli soupeře prakticky na lopatkách. Ten navíc hrál celý zápas o jednoho muže v oslabení a v útoku s brankářem Čábelou a patnáctiletým mladíkem. V 55. minutě se v domácím pokutovém území dostal k balonu Míček a střelou k tyči snížil na 4:1. Chvíli nato skončila střela Gondeka těsně vedle. Domácí odpověděli Benediktem, ale jeho přihrávka před branku nikoho ze spoluhráčů nenašla a na centr Pěsty zase nedosáhl Hrbek. V 65. minutě se k přímému kopu hostů postavil Janků a přesnou střelou snížil na 4:2. Ani tato branka domácí neprobudila, pouze Vávra střílel z hranice pokutového území nad hostující svatyni a po průniku zprava střílel Beneš do loučovického gólmana. Domácí získali povinné tři body, hosté byli spokojeni s výsledkem, který byl za dané situace příznivý.

Po vysoké výhře Čkyně nad Rudolfovem museli domácí s oslavou postupu počkat, neboť mohou být ještě na skóre předstiženi.