Skupina A

Jankov B – Volary 4:0 (2:0). Domácí byli v tomto utkání favoritem, jako ostatně vždy na domácím hřišti, když mohou využít pendlů z prvního týmu. Ti také hráli v zápase prim. Mladý volarský celek se houževnatě bil, ale na zkušeného soupeře nakonec nestačil. Navíc přišel o hodně přísně vyloučeného Kaczka. Volarští mají na kontě zatím tři body a jsou jedenáctí.
Vyšší Brod – Husinec 7:4 (3:3). V zápase jednobodových chtěli hosté utrhnout alespoň bod. Vyšší Brod se však v předchozím kole představil ve velmi dobrém světle na hřišti vedoucích Lhenic a naznačil, že do spodní poloviny tabulky nepatří. Zápas s Husincem se zvrhl v pořádnou přestřelku. Husinečtí dlouho sahali po bodu, ale domácí nakonec tři body získali přesnější střelbou ve druhém poločase. Dvě branky Husince dal Vazur, po jedné přidali Slípka a Mráz. Husinečtí jsou předposlední s jedním bodem na kontě.

Skupina B

Vacov – Strunkovice 5:0 (3:0). Domácí pokračují ve své krasojízdě a po čtyřech kolech mají na čele tabulky skupiny B impozantní skóre 17:0. I v okresním souboji se Strunkovicemi Vacovští potvrdili zasloužené vedení v tabulce a měli utkání pod kontrolou. Soupeře přehrávali ve všech řadách a prakticky v poločase nebylo co řešit. Dvě branky domácích dal Mach, když jedna byla z pokutového kopu, po jedné pak přidali Jančovič, Blahout a Čtvrtník. Hosté se po další vysoké porážce propadli až na dno tabulky.
Stachy – Štěkeň 2:0 (1:0). Stašští se namlsali v předchozím kole vítězstvím ve Vimperku. Štěkeň sice zatím nepředvádí výkony jako v předchozích sezonách, ale jméno oddílu v B třídě stále budí respekt. Domácí si však soustředěnou hrou s tímto soupeřem poradili a ve druhém zápase v řadě neinkasovali. Měli po celé utkání hru pod kontrolou a zaslouženě si připsali všechny tři body. Poskočili tak se sedmi body na šesté místo. Branky zaznamenali Kraml a Voldřich.
Vlachovo Březí – Sousedovice 1:4 (0:2). Po nešťastné porážce v Albrechticích se Vlachobřezským nedařilo ani na domácím hřišti. Nováček I.B třídy ze Strakonicka se navíc představil v dobrém světle, čekal na svou příležitost a vždy přesně udeřil. Po úspěšném vstupu do soutěže nyní domácí dvakrát zbytečně prohráli a místo, aby hleděli na čelo tabulky, tak jsou v jejím středu s pouhými čtyřmi body. Výsledek utkání se Sousedovicemi korigoval jedinou brankou Friš.
Lažiště B – Katovice B 2:1 (1:0). Potřetí v sezoně hrálo lažišťské béčko na domácím hřišti a potřetí získalo tři body. Nebýt zbytečného zakolísání v Bělčicích, mohl nováček B třídy tlačit na vedoucí Vacov. V samotném utkání s katovickou rezervou měli domácí více ze hry, i když se nakonec na hubené vítězství hodně nadřeli. Jejich branky dávali Matulka a Maurský. S devíti body jsou Lažišťští pátí, bod od druhého místa.
Zdíkov – Bělčice 3:0 (1:0). Pro domácí to byl dost klíčový zápas. Po třech kolech neměli ani bod a hostili celek ze spodku tabulky. Povinnost tedy velela bodovat a nejlépe vyhrát. Zdíkovští již mohli nastoupit s prakticky kompletní sestavou a konečně navázali na loňské výsledky. Svého soka přehrávali a zaslouženě si dokráčeli pro důležité tři body. Dvě branky vítězů dal Schwarz, jednu připojil zkušený Nový.
Hradiště – Vimperk 3:0 (1:0). Domácí jsou příjemným překvapením soutěže a hrají velmi dobrý fotbal. O jejich kvalitách se přesvědčili i Vimperští, kteří na soupeře nenašli recept. V předchozích třech zápasech Vimperk inkasoval pouze jedinou branku z penalty, tentokrát si s jeho obranou poradili domácí třikrát. Jejich vítězství bylo zasloužené.