Na hřišti Slavoje se představily čtyři týmy. Domácí Slavoj Husinec, SK Lhenice, FC Vlachovo Březí a největší favorit turnaje Marila Příbram, která obhajovala loňské prvenství z úvodního ročníku memoriálu. Týmy nejprve odehrály semifinále, ve kterém proti sobě narazily Marila Příbram – SK Lhenice a Slavoj Husinec – FC Vlachovo Březí.

V prvním semifinálovém zápase Příbram překvapivě nepotvrdila roli favorita. Marila se zmohla pouze na jediný gól, který dal Soldát. Naopak Lheničtí překvapili svým výborným výkonem, který okořenil dvěma brankami Čech a zaslouženě přehráli svého soupeře 2:1. V dalším utkání, které je považované za místní derby, se utkaly týmy Husince a Vlachova Březí. Domácí díky brankám Zeleného a Vaňka zvítězili 2:0 a postoupili do finále.

V boji o třetí místo se proti sobě postavili poražení fotbalisté ze semifinále, tedy hráči Příbrami a Vlachova Březí. První poločas se hrál vyrovnaný zápas a Marila vedla jen o jedinou branku. Ve druhé půli ale svého soupeře již jasně přehrála a vstřelila další čtyři branky, přičemž zvítězila nad Březím jasně 5:1. Dvě branky Příbrami dal Kuba, po jedné pak připojili Soldát, Bodnár a Hotový. Za Vlachovo Březí dal čestný úspěch Jančisko.

Ve finále se utkali domácí husinečtí fotbalisté proti Lhenicím. Zápas rozhodla jediná branka Heinzla, která padla již v prvním poločase. Husinečtí si tak nechali putovní pohár Luboše Kosmaty doma a zaslouženě zvítězili v celém turnaji.