Starší dorost: Prachatice – Hořovicko 4:4 (1:2). Dělba bodů je úspěchem hostů, kteří jsou na tom po podzimu hůře než Prachatičtí. Domácí však prohospodařili body již v prvním poločase. Z valících se útoků na branku soupeře byl úspěšný pouze Granov, který otevřel skóre utkání. Pak však hosté dotáhli dvě akce do úspěšného konce a otočili skóre. Tatran v té době spálil čtyři stoprocentní šance a hosté mohou děkovat brankáři Zimovi. Druhý poločas zahájili lépe Prachatičtí. Již ve 47. minutě rozehrál Cais rychlou akci a Benč dorážel na 2:2. O deset minut později však soupeř znovu vedl. Po rohovém kopu spadl míč na zadní tyči na hlavu Zemánkovi a bylo to 2:3. Za tři minuty rozehrával rohový kop na druhé straně Cais, gólman míč vyrazil a Klíma parádní střelou přímo z voleje vyrovnal. O další tři minuty později našel centrem Cais hlavu Benče a Tatran vedl 4:3. Vedení domácích se zdálo být rozhodující, ale pět minut před koncem utkání se k úniku vydal Zemánek, prachatický bek si nechal zákrok až na hranici šestnáctky a byla z toho přísná penalta a vyrovnání. Tatran ještě mohl dát rozhodující gól, dělovku Klímy však gólman reflexivně vyrazil.

Sestava: Hopfinger – Zábranský, D. Granov, Vlasák, Staněk – Janoušek, Klíma, Nechutný, Hrabík – Kouba, Cais. Střídali Hrabák, Novotný, Benč, Kováč a Kochma.


Mladší dorost: Prachatice – Hořovicko 3:1 (0:0). Oba celky uzavírají tabulku s tím, že Tatran měl náskok sedmi bodů. První poločas byl vyrovnaný a domácí gólman Petrášek měl dva dobré zákroky. Po změně stran se hra zrychlila a po sedmi minutách šli hosté do vedení, když Zemánek prodribloval až k brankové čáře a z neuvěřitelného úhlu dal na 0:1. Domácí srovnali po rohovém kopu. Centroval Hodina a míč do sítě hlavou poslal Filip Šanda. Brzy poté zvýšil na 2:1 Kováč dalekonosnou střelou přesně do horního růžku branky. Poslední branku utkání dal Babka, který získal míč u středového kruhu, zasprintoval k šestnáctce a prostřelil brankáře. V závěru měli ještě šanci na zkorigování výsledku hosté, ale Puchinger špičkou kopačky vytěsnil míč na roh.

Sestava: Petrášek – Kováč, Novotný, Vojtíšek, Fr. Šanda – Benč, Babka, Nerad, Puchinger – Balica, Fil. Šanda. Střídali Miesbauer, Rosa, Klose, Hodina a Sobotovič.

Václav Pancer st.