Starší dorost: Prachatice – Strakonice 1:0 (0:0). Hosté až do tohoto zápasu byli bez ztráty bodu a vedli tabulku. V tomto utkání také hráli od začátku s plným nasazením. První půlhodinu se hrálo od šestnáctky k šestnáctce bez úspěšných střelců. Pak se odhodlal k sólové akci domácí Kouba, za hranicí šestnáctky vypálil a míč se od břevna odrazil překvapenému brankáři do náruče. Na druhé straně se do šance dostali i hosté a Klíma musel odkopávat míč z brankové čáry. Ve 40. minutě našel Kouba centrem Caise, ale jeho střela přeletěla bránu. Ještě před přestávkou vystihl Kouba nedorozumění soupeře, ale neměl dost prostoru na úspěšné zakončení. Hned po změně stran si hosté vytvořili velkou šanci, jenže přestřelili branku. Pak měli dobré šance domácí. Staňkova hlavička minula branku, po rohovém kopu hlavičkoval tvrdě do brankáře Granov. Dvakrát se do úniků po kolmých přihrávkách dostal Cais, ale šance nevyužil. V závěrečných deseti minutách se obě strany snažili strhnout vítězství na svou stranu. Rozhodnutí však padlo ve chvíli, kdy se asi oba celky již smířili s dělbou bodů. Janoušek poslal kolmicí do úniku Caise, jeho přesný centr našel na hranici šestnáctky nehlídaného Koubu, ten se neukvapil a s přehledem prostřelil výborného gólmana Rojíka.
Sestava Tatranu: Hopfinger – Zábranský, Granov, Hrabák, Vlasák – Janoušek, Klíma, Staněk, Hrabík – Cais, Kouba. Střídali Kochma, Nechutný, Šupík, Benč a Petrášek.

Mladší dorost: Prachatice – Strakonice 0:4 (0:2). Mezi mladšími dorostenci jsou domácí bez bodu poslední. V případě výhry mohli soupeře bodově dostihnout. Utkání se již od začátku pro domácí odvíjelo nepříznivě a za dvacet minut to bylo 0:2. To již ve 12. minutě slabý odkop stopera skončil u Diviše, pro kterého nebyl problém otevřít skóre. Ve 20. minutě Diviš vystihl špatnou malou domů domácích, míč sice nedostihl, ale odkop brankáře se od něho odrazil do sítě. V 53. minutě hosté z rychlé akce nastřelili tyč, nato břevno a konečně přidali třetí gól. O čtyři minuty později přidali po parádní akci i čtvrtou branku. Domácí se nemohli za celý zápas pochlubit žádným gólem, útočníci Nerad s Benčem dostali míčů, ze kterých by mohli soupeře překvapit.
Sestava Tatranu: Petrášek – Miesbauer, Kováč, Babka, Kvěch – Fil. Šanda, Nechutný, Fr. Šanda, Kochma – Nerad, Benč. Střídali Kiš, Novotný, Rosa, Balica a Sobotovič.