Starší dorost: Tatran Prachatice – ZČE Plzeň 1:0 (1:0). Utkání bylo velmi pohledné a oba celky hrály s vysokým nasazením. Domácí byli o poznání lepší než jejich soupeř z konce tabulky. Hra Tatranu byla chytřejší zejména ve středu hřiště, kde hrál David Lachkovič. O vítězství Prachatických se rozhodlo ve 39. minutě, kdy byl v šestnáctce sražen Had a z pokutového kopu se nemýlil Svěchota. Ten mohl později výsledek ještě potvrdit, ale jeho střela skončila na tyči plzeňské branky. Sestava Prachatic: Dvořák – Divila, M. Granov, Mádl, Soukup – Čížek, Had, Lachkovič, Grametbauer – Nerad, Svěchota. Střídali Pešek, Beneš a Cais. Do branky připraven Hopfinger.

Mladší dorost: Tatran Prachatice – ZČE Plzeň 3:0 (2:0). Domácí vstoupili do utkání dobře. Byli pohyblivější a již v 11. minutě otevřel skóre Cais. Na středové čáře převzal míč a po samostatném úniku skóroval. Na 2:0 zvyšoval Staněk z pokutového kopu, kterému předcházelo sražení Kouby v šestnáctce. Převaha domácích pokračovala i po změně stran. Ke zvýšení stavu měl dvě šance Šupík, ale až ve 27. minutě pojistil vítězství Havelka – 3:0. Důsledně šel za míčem, využil nerozhodnosti zadáků soupeře a prošel až do prázdné branky. Obě utkání řídil rozhodčí Capl. Sestava Prachatic: Hopfinger – Rauscher, D. Granov, Zábranský, Šupík – Vlasák, Staněk, Hrabík, Janoušek – Cais, Kouba. Střídali Mráz, Hrabák, Havelka a Šabršula. Do branky byl připraven Carvaš.