Starší dorost: Prachatice – Rudolfov 4:0 (2:0). Domácí nastoupili do utkání dravě, ale čerství hosté odolávali jejich tlaku. Až v 11. minutě zahrál jeden z beků soupeře v šestnáctce rukou a Svěchota z penalty otevřel skóre. Tatran měl dál převahu, ale v zakončení dlouho chyběl klid. Až ve 33. minutě spadl všem kámen ze srdce. Iljev řešil situaci před brankou patičkou, míč se odrazil od tyče zpět do pole, z hranice šestnáctky naběhl Soukup a ranou po zemi zvýšil na 2:0. Do druhé půle nenastoupil Ryšánek, kterého stáhl šéftrenér prvního týmu mužů, aby druhý den posílil sestupující áčko. Domácí však již byli dobře naladěni a Kaczko zvýšil na 3:0. Utkání pokračovalo za stálé převahy domácích fotbalistů, kterou v 86. minutě korunoval čtvrtou brankou z trestného kopu Svěchota. S přehledem řídil utkání rozhodčí Sebera.

Sestava Prachatic: Dvořák – Čížek, Mádl, Ryšánek (46. Pořádek), Grametbauer – Had, Svěchota, Lachkovič, Kaczko – Iliev, Soukup. Dále střídali Beneš, Vancsik, Městka a Důle.

Druhý den pak Písek zvítězil 3:0 nad Českým Krumlovem a Prachatičtí mohli začít slavit postup do divize. Na jejich prvenství již nemůže změnit nic ani případná prohra v Krumlově.

Mladší dorost: Prachatice – Rudolfov 1:1 (0:1). Utkání nepřineslo tolik vzruchu jako zápas starší kategorie. Hra byla vyrovnaná a gólmani byli lepší útočníků. Hostům se ve 36. minutě vydařila akce na jeden dotek a Baloun otevřel skóre – 0:1. Ve druhém poločase se hosté soutředili na bránění, plný bodový zisk by pro ně byl úspěchem. Tatran svou převahu stále nemohl přetavit ve vyrovnávací branku. Když se již zdálo, že si hosté odvezou všechny body do Rudolfova, poslal Divila trestný kop přesně na hlavu Špirocha a bylo vyrovnáno. Hned poté rozhodčí Ťupa zápas ukončil.

Sestava Tatranu: Kučera – Divila, I. Savchenko, Špiroch, Rauscher – Mráz, Vancsik, Kovář – Hrabák, Kochma, Cais. Střídali Kouba, A. Savchenko a Šimonič.