„Na to, že se hrálo v Malenicích, se sešla solidní návštěva osmdesátky lidí. Hrálo se velice slušně, a tak nemusel sudí Ketzer používat karet. Příprava splnila svůj smysl,“ pochvaloval si vedoucí Čkyně Michal Uhlík.

Domácí nastoupili až na Fleischmanna v plné sestavě, i s novicem Kurzem a navrátilci Dědem a R. Provodem. Hostům chyběl pouze L. Jančovič, naopak se představili V. Jančovič, Kuzma z Volyně a Prokeš ze Štěkně.

„Zápas měl slušnou úroveň, i když byl postupem času znát rozdíl jedné soutěže mezi mužstvy. Na šance to bylo tak osm ku dvěma pro náš tým,“ uvedl Michal Uhlík a pokračoval: „Hned v první minutě obešel Kuneš i brankáře, ale volil ještě přihrávku. Na straně hostů trefil Radovan Mach břevno, v dobré šanci byl i Aleš Mach. Ve druhém poločase jsme již získali více ze hry a dali i dva góly. Navrátilec v sestavě Robert Provod nejprve obešel vše, co mu stálo v cestě a dal vedoucí gól. I druhá branka jde na jeho účet, když jeho ránu hostující gólman vyrazil a do sítě vrátil míč Vondrášek. Spolehlivě nám zachytal gólman Hoško, předpoklady, že by mohl hrát kraj, splnil Honza Kurz.“

Sestavy – Čkyně: Hoško (Holfeld) – Turek ml., Turek st., Ketzer, L. Provod – Šíp, Kvapil – Babka, Petr Vondrášek, Král – Kuneš. Připraveni Sváta, Děd, Kurz, R. Provod, Uhlíř, O. Hoško, J. Vondrášek. Trenér Vladan Pokorný. Vacov: Formánek – A. Mach, Němec, Uhlíř, Bujok – Čejka, R. Mach, V. Blahout, Kabrna – J. Blahout, Vojtíšek. Střídali Valta, F. Čtvrtník, V. Jančovič, Vilánek, J. Ketzer, K. Mucha, Prokeš. Trenér: Josef Mráz.