Vodňany – Čkyně 3:3 (0:1)

Před utkání však již bylo vše jinak a celek z Prachaticka mohl k zápasu nastoupit v naprostém klidu. Již v sobotu ráno totiž prohrály Bavorovice s Hlubokou nad Vltavou 1:3 a v tu chvíli bylo jisté, že mají Čkyňští jistou příslušnost ke krajskému přeboru i pro příští rok.
Ze strany hostů to byl tentokrát zápas tak trochu dvou tváří. Z jasné záležitosti byla nakonec remíza. První branku dal již po čtvrt hodině Vondrášek, kdy proměnil pokutový kop. To bylo z branek v prvním poločase vše.

V polovině druhé půle to již vypadalo pro Čkyňské jednoznačně. Nejprve prostřelil domácího gólmana dalekonosnou střelou Babka a tentýž hráč přidal v 72. minutě třetí branku. Za stavu 0:3 mělo být prakticky rozhodnuto. Domácí však poslali na hřiště mladého Dvořáka, který rozhýbal jejich hru a přispěl k dokonalému hernímu obratu. Nejprve přihrál v 74. minutě na gól Štěchovi, který snížil na 1:3. O chvíli později byl faulován v šestnáctce a Celý snížil z penalty na 2:3. A minutu před koncem utkání bylo vyrovnáno. Na konci pěkné akce byl Štěch a trefil se na 3:3.