Štěkeň – Čkyně 0:4 (0:3). Utkání se od začátku za silného větru odehrávalo zcela v režii hostů, kteří měli především v prvním poločase míč častěji na svých kopačkách. Do první velké šance se dostal v 16. minutě Babka, kterého ideálně vysunul Kuneš, ale svou šanci ještě neproměnil. Skóre se poprvé měnilo ve 20. minutě, kdy po akci od stopera Kvapila přes Vondráška centroval Kotous a Kuneš se nemýlil – 0:1. O čtyři minuty později měl další velkou šanci mladý Uhlíř, který šel zcela sám na Čakrta, ale nedal. Poté vyslal Uhlíř Babku a ten svoji šanci opět nedal. Byla to velká hitparáda čkyňských šancí a brankář Čakrt měl hodně práce, ve 26. minutě na něj šel zcela sám Kuneš, mířil však vedle. Ve 27. minutě se konečně napotřetí dočkal Babka, když Ketzer přihrál Kunešovi, ten ideálně uvolnil právě Babku, který dal gólem od tyče na 0:2. O pět minut později zahrával klasický exekutor Vondrášek přímý volný kop a přesným centrem našel Kvapila, pro kterého nebyl problém dát hlavou gól na 0:3. Poté přišly dvě šance ze strany hráčů Štěkně, když dvakrát ideálně přihrával Aleš, ale jak Peterka, tak i Hájek své šance nevyužili. A aby těch zahozených šancí neměli Čkyňští málo, tak Babka v poslední minutě prvního poločasu ještě jednu neproměnil.
Do druhého poločasu se týmy hodně obměnily, hra polevila na kvalitě a nehrál se přiliš pohledný fotbal. Ve 49. minutě centroval ze strany Babka, Kvapil ještě prodloužil hlavou na Kuneše a ten podruhé rozvlnil síť – 0:4. O chvilku později se až před brankáře Velíška dostal stoper Čkyně Kvapil a zcela sám střílel do nohy štěkeňského brankáře. Hra byla ve druhém poločase hodně neurovnaná, a tak za zmínku stojí již pouze dalekonosná střela Ketzera z 83. minuty, kterou gólman Velíšek se štěstím vyrazil.

Sestava Čkyně: Rangl (P. Hoško) – Josef Vondrášek, Kvapil, Ketzer, Sváta – Kotous, Petr Vondrášek, Babka, Duka – Uhlíř, Kuneš. Střídali: Blaschko, Šochman, O. Hoško, Gerold.

Trenér Čkyně Jaromír Kainc: „V utkání nám bohužel chybělo opět hodně hráčů, například Šíp, Král, Turek a Lukáš Provod z důvodu různých zranění, nemocí a pracovního vytížení. U Šípa se bohužel jedná o dlouhodobé zranění a za celý oddíl mu přeji, aby mu vše dobře dopadlo a byl v pořádku. Na hřišti nám budou jeho výkony hodně chybět. Utkání se od začátku vyvíjelo v náš prospěch, dali jsme čtyři branky, ale bohužel jsme dalších minimálně sedm tutových šancí zahodili, což mě mrzí. Ale to k tomu patří, neboť jsme stále ve fázi zimní přípravy. Byl jsem rád, že jsem mohl ve druhém poločase dát šanci našim mladým hráčům, kteří potřebují hrát, hrát a hrát. Budu se sice opakovat, ale výborný výkon opět předvedl mladý Pepa Vondrášek.“

Michal Uhlík