Čkyně – Tábor 3:3 (3:1). V úvodu utkání se střelecky prezentovali Pávec a domácí Vondrášek, ale ani jedna střela se neujala. V 18. minutě zahrával Bozděch trestný kop ze 25 metrů, míč se odrazil od zdi do vápna k Pávcovi, ten ještě přihrál Syrovátkovi, který dal na 0:1. Domácí zvedli hlavy a v rozmezí čtrnácti minut vytáhli skóre až na 3:1. Nejprve ve 23. minutě dobře hrající R. Provod centroval míč do vápna a míč skončil v šibenici – 1:1. Ve 28. minutě dal gól na 2:1 opět R. Provod, a to po centru Kvapila. Ve 37. minutě zahrával domácí kapitán Kuneš trestný kop ze 22 metrů a střelou přes zeď překvapil hostujícího brankáře Ramoviče – 3:1. Domácí měli i další šanci. Ve 39. minutě dlouhý výkop Rangla zpracoval Mareš, ten přihrál ještě Kunešovi, který střílel těsně vedle tyčky hostující branky.

V 63. minutě se nejprve nepískal faul na domácího stopera Sedláčka a poté z ofsajdu dal gól na 2:3 hostující Bozděch. Domácí hráče to natolik rozhodilo, že v 66. minutě dostali vyrovnávací gól na 3:3 z kopačky Rabiňáka. V závěru zápasu však mohli opět sáhnout po třech bodech. V 83. minutě zahrával rohový kop Kvapil a Šíp hlavičkoval na malém vápně, ale hostujcí brankář míč vyrazil na roh. V 85. minutě šel sám na branku L. Provod, ale míč si ukopl až k brankáři Ramovičovi. Čkyně mohla mít na svém hřišti po podzimních výhrách nad Kaplicí a Roudným další cenný skalp „topmužstva“ KP, ale neudržela slibné vedení 3:1. Výsledek je nakonec spravedlivý.

Sestava Čkyně: Rangl – Ketzer, Sedláček, V. Tesař, Děd – Vondrášek (72. Král), Šíp, Kvapil, R. Provod – Mareš (72. L. Provod), Kuneš.