Čkyně – Dražice 2:0 (0:0). Utkání začalo hodně svižně a domácí se do svého soupeře pořádně zakousli. Hned v první minutě vypíchl aktivní Kotous míč obránci, ale v poslední chvíli stačil gólu zabránit dražický kapitán. Vzápětí se vyznamenal dvakrát brankář Kvěch, který byl úspěšný proti střelám Kvapila a Šípa. Domácí si celý poločas drželi výraznou územní převahu, ale štěstí se k nim točilo zády a žádná ze šancí brankou neskončila. Hosté hrozili pouze nepříjemnými brejky a z jednoho z nich se za obranu dostal Peclinovský, ale i domácí brankář Rangl se překonat nenechal.

Druhý poločas začal mohutným náporem domácích a tentokrát přišly i branky. Nejprve Šípova dělovka v 49. minutě skončila u pravé Kvěchovy tyče a o tři minuty později se do stejného místa trefil Kuneš hlavou – 2:0. Domácí šli do zaslouženého vedení, které ve zbytku utkání již pohlídali a dočkali se zaslouženého vítězství.

„V utkání jsme byli aktivnějším týmem a vítězství bylo zasloužené. Mužstvo bojovalo, makalo a divákům ukázalo i některé pěkné momenty. Doufám, že naše výkony půjdou nadále dopředu a s lepšícími se terény se bude hrát stále lepší fotbal,“ zhodnotil vystoupení svých svěřenců čkyňský trenér Vladan Pokorný

Sestava Čkyně: Rangl – Sváta, Tesař, Sedláček, Děd – Kotous, Kvapil, Šíp, Vondrášek – Kuneš, Provod.