Exdivizní Roudné ve Čkyni neuspělo

ČKYNĚ - Další kolo fotbalového krajského přeboru svedlo do souboje nováčka soutěže s loni divizním Roudným. Z výhry se radovali domácí.

17.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vladimír Klíma

Čkyně – Roudné 2:1 (0:0). Domácí začali aktivně a hned ve 3. minutě si po centru Kotouse nastřelil hostující obránce atakovaný Kvapilem břevno vlastní branky. V prvním poločase byli mírně lepší domácí, ale gólově toho nevyužili.

Druhý poločas začali lépe hosté a v 53. minutě z levé strany nacentroval Šolc míč do vápna na Nohavu, který dal gól na 0:1. Domácí museli vrhnout všechny síly do útoku, a to se jim vyplatilo. Dvě šance měl v 61. a 75. minutě domácí Kvapil, ale těch nevyužil. V 79. minutě domácí udeřili, Kvapil přistrčil míč do vápna Kunešovi a ten se nemýlil – 1:1. Než se hosté stačili vzpamatovat, domácí udeřili podruhé. V 81. minutě prošel Babka přes dva obránce až do vápna a podél brankáře Kerla dal gól na 2:1. Zaskočení hosté se již na nic nezmohli, byli příliš nervozní a Pintér dostal druhou žlutou kartu a musel předčasně pod sprchy.

Sestava Čkyně: Rangl – Sváta, V. Tesař, Sedláček, Děd, – Kotous (Babka), Kuneš, Kvapil, Duka (L. Provod) – R. Provod, Fleischmann (Nový).

17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Kultura a sport - Kultura a sport Maséři (kromě odborných masérů ve 16 500 Kč Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) Masér/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 16500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontaktní osoba: paní Dagmar Šubová-ředitelka hotelu , tel.: 777276070, e-mail: ceskezleby@gmail.com, Více info osobně nebo na telefonu. , Ubytování a strava po dobu směny zdarma, využití wellness i pro rodinné příslušníky.. Pracoviště: Hotcz s.r.o.- hotel české žleby, 384 51 Volary. Informace: Dagmar Šubová, +420 777 276 070. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 20 000 Kč Pomocní skladníci SKLADNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Manuální práce při nakládání a vykládání pneumatik na skladech. Pracovní doba 8-10 hodin denně podle potřeby skladů, Komu se hlásit : Aneta Plašilová- životopisy zasílat POUZE na email: aneta.plasilova@nejlevnejsipneu.cz. Pracoviště: Tomket, s.r.o. - provozovna, Tolarova, č.p. 369, 384 51 Volary. Informace: Aneta Plašilová, . Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 13 400 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenský kovodělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13400 kč. Volných pracovních míst: 25. Poznámka: Zaměstnanecké výhody:, - ubytování, Způsob prvního kontaktu zájemce o volné místo se zaměstnavatelem: e-mailem, Kontakt:, - Bedariev Troian, tel.: 773893645, e-mail: intromi.sro@gmail.com. Pracoviště: Intromi s.r.o.-provozovna, Průmyslová II, č.p. 917, 383 01 Prachatice. Informace: Troian Bedariev, +420 773 893 645. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební údržbáři budov 20 000 Kč Stavební údržbáři budov Zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplní práce budou stavební práce /výstavba budov, terénní úpravy, betonáže/, Zaměstnanecké výhody: Možnost ubytování .., Kontakt: Králová Milena, tel.: 606 164 590, e-mail: drevostachy@wo.cz. Pracoviště: Dřevostavby stachy s.r.o., 384 73 Stachy. Informace: Milena Králová, +420 606 164 590.

Až trenér Prospal našel na Jihlavu recept, ve středu hraje Motor na Slavii

České Budějovice – Série deseti porážek za sebou s obávaným protivníkem je minulostí. Hokejisté ČEZ Motoru porazili Duklu Jihlava ve výborném utkání 4:1 a tabulku Chance ligy vedou už se šestibodovým náskokem. Ve středu se představí v Praze na Slavii (18), v sobotu budou hostit Přerov (17).

Těšilo ho, jakým stylem hráči šlágr zvládli

České Budějovice – Fotbalisté Dynama v televizním šlágru 12. kola II. ligy vyhráli v pátek večer pod reflektory doma s Hradcem Králové 3:1 a až do nedělního poledne se vyšvihli do čela tabulky.