Dražice – Čkyně 3:4 (2:2).

Čkyňští jeli k zápasu bez zraněného Babky a prací zatíženého Vondráška. Utkání začalo pro hosty nepříjemně, neboť v 7. minutě se po faulu brankáře Rangla kopala penalta a domácí šli do vedení 1:0. Poté se Čkyňští zlepšili a byli po celou půlhodinu lepším týmem a tento tlak vyústil ve 28. minutě, kdy vyrovnal Kuneš, ke kterému se dostal odražený míč po rohovém kopu. Posledních patnáct minut prvního poločasu byli zase lepší domácí hráči a dali ve 35. minutě gól také po rohovém kopu. V nastaveném čase první části poločasu si chytře počínal hostující Kuneš, který přehodil domácího brankáře a vyrovnal tak na 2:2.

Druhý poločas začal v režii hostů a Šíp dal hlavou na 3:2 pro Čkyni. V 57. minutě domácí vyrovnali na 3:3, když dali gól do protipohybu brankáře Rangla. V 88. minutě strhl vítězství na stranu Čkyně L. Provod, když po závaru po rohovém kopu propálil vše, co mu stálo v cestě.

Nyní v sobotu hostí Čkyně na svém hřišti celek Týna nad Vltavou a bude chtít opět bodovat.

Sestava Čkyně: Rangl – Sváta, Tesař V., Sedláček, Děd, – Kotous, Šíp, Kvapil, Nový (60. L. Provod), – Kuneš, Fleischmann (80. Duka).