Čkyně – Bavorovice 4:1 (1:1). Nováček krajského přeboru byl po většinu utkání lepší a zaslouženě vyhrál. Již ve 2. minutě po chybě domácího Tesaře šel sám na brankáře Rangla hostující Melichar, ale Rangl jeho šanci zneškodnil. Domácí se do první vyložené šance dostali v 8. minutě, kdy Vondrášek krásně uvolnil Kotouse, který sám před brankářem Smejkalem zaváhal a minul branku. Domácí poté zahrozili v 18. minutě, kdy střelu Šípa ze 20 metrů k tyči chytil Smejkal. Ve 29. minutě obešel Vondrášek hostujícího obránce, vystřelil z 20 metrů, ale jeho střelu ještě hosté zblokovali na roh. Skóre se měnilo poprvé ve 34. minutě, kdy po faulu Antona na unikajícího Kuneše proměnil pokutový kop domácí kanonýr Kvapil. Poté zahrozili také hosté, kdy po rohu se dostal míč až k volnému Čondlovi, ale ten přestřelil. Ve 42. minutě po nedorozumění domácí obrany s brankářem srovnal skóre Vokurka na 1:1.

Domácí nastoupili do druhého poločasu s cílem získat všechny tři body a hned od začátku to dali jasně najevo. Ve 48. minutě po rohovém kopu Vondráška si u přední tyče srazil hostující Anton hlavou míč do vlastní sítě a stav byl 2:1. Poté si hosté vytvořili mírnou převahu, ale nedokázali toho využít. V 58. minutě šel centr do domácího vápna přesně na Melichara, ale Šíp ve vzdušném souboji odhlavičkoval míč mimo nebezpečí domácí branky. V 79. minutě po kombinaci Šípa a Kuneše šel sám na brankáře střelec Kvapil a nekompromisně zakončil podél gólmana na 3:1. Další změna skóre přišla v 81. minutě, kdy domácí L. Provod přihrál ve vápně Vondráškovi, který svou střelou k tyči nedal brankáři šanci – 4:1! Zaskočení hosté mohli v 88. minutě snížit skóre, kdy po přihrávce Vokurky byl sám na penaltě Fojtík, ale střílel nad.

Nováček krajského přeboru získal první mistrovské body a to především zlepšenou koncovkou, kdy se probudil střelec Kvapil, a také pozornou obranou v čele se Sedláčkem a Tesařem.

Sestava Čkyně: Rangl – Sváta, Sedláček, Tesař V., Děd (86. Duka) – Babka (4. Vondrášek), Šíp, Kvapil, Kotous – Kuneš, Fleischmann (57. L. Provod). Trenér Pokorný.