Tatran Volary – SK Čkyně 0:2 (0:1). Volarský celek po sérii porážek narazil na jednoho z favoritů soutěže a tím byl dán kurs zápasu. Volarští ale na silné soupeře umí a potvrdili to i v tomto zápase. Hrálo se poměrně slušně a vyrovnaně. Hosté byli fotbalovější, domácí zase měli opticky vrch a fotbal se líbil. Od posledních zápasů diváci viděli hru plnou zajímavých okamžiků a pěkných fotbalových momentů. Žádný tým si nevytvořil jednoznačnou převahu, a tak obrany předčily útoky. Domácí celek hrál dobře a zejména J. Fučík vázal obranu hostí, ale šance které si domácí vytvořili, skončily na obraně hostí, anebo v náručí gólmana. Zápas měl svůj náboj a na druhé straně hodně zlobil Kvapil, který si dokázal najít prostor a koncovku měl nebezpečnou. Tým domácích se snažil, kombinace mezi Ilievem, Robertem Tischlerem a L. Jančovičem nevycházela na sto procent, a tak nakonec hosté své úsilí završili gólem. Pro Volarské trochu sprcha a do kabin šli spokojeněji hosté.

Druhý poločas nabídl podobný scénař. Vyrovnaný boj ve středu hřiště, hosté opět fotbalověji vládli a domácí snaha o vyrovnání nebyla úspěšná. Veškerá snaha útočníků Jančoviče a Sedláka končila na obraně, standardní situace nevycházely a co prošlo, chytil gólman hostí. Čkyňští hráli hlavně ukázněně a k fotbalovosti přidali i týmovou práci. Jak plynuly minuty, Volarští upouštěli od kolektivní hry, utápěli se v samostatných akcích, které neměly šanci na úspěch. V 65. minutě opět Kvapil byl na správném místě a zápas rozhodl. Po druhém gólu se přidávala nervozita a zbytečná nevole ze strany Volarských k rozhodčímu Trkovskému, který jim rozdal 6 žlutých karet a v 70. minutě vyloučil po druhé žluté kartě Kaczka. Byla to již třetí červená v řadě, a to hovoří o nekázni některých hráčů domácích. Je škoda, že došlo i na proměnění podmíněných trestů, což znamená, že do nové sezóny vstoupí celek oslaben. To byl definitivní konec naděje na úspěch a Tatran opět prohrál. Hosté se ukázali v lepším světle po fotbalové stránce a po zásluze vyhráli.

Volarští zaslouží i přes porážku uznání za snahu a to, že dokázali s druhým celkem tabulky sehrát kvalitní utkání. Dvě kola zbývají do cíle a hned v následujícím mohou domácí napravit současnou bilanci, když doma přivítají Rudolfov.