Netolice (13. místo – 7 bodů) – Blatná (14. – 5). Umístění v tabulce ani trochu neodpovídá kvalitám netolických fotbalistů. Ti však zbytečně prohráli některé zápasy s mužstvy ze spodní poloviny tabulky a propadli se až na sestupové místo. Úkol je naprosto jasný, porazit poslední Blatnou a nalepit se na mužstva ze středu tabulky. Nebude to však jednoduchý zápas, Blatná před minulým kolem vyměnila trenéra a hned zvítězila nad Katovicemi.
Vacov (7. – 13) – Čimelice (12. – 9). Postavení v tabulce staví do role favorita domácí fotbalisty. Těm sice paradoxně zatím více vyhovují zápasy na hřištích soupeřů, ale soupeře z Čimelic by měli zvládnout. Tím by se odpoutali od soupeřů ze spodku tabulky a mohli by dohrávat podzimní část I.A třídy úplně v klidu. Utkání se hraje zítra odpoledne.

Lhenice (3. – 16) – Jankov B (14. – 8). V A skupině I.B třídy budou hrát Lheničtí potřetí v řadě s týmem z úplného dna tabulky. Předchozí dva zápasy v Mladém a Dolním Dvořišti nezvládli, což je stálo pád z čela tabulky až na třetí místo. V jakémsi malém derby jsou Lheničtí dnes favoritem a výhrou by měli potvrdit, že se oprávněně ucházejí o post lídra tabulky této skupiny.

Zdíkov (10 – 10.) – Vlachovo Březí (7. – 14.). První z okresních soubojů tohoto kola slibuje pořádný boj. Zdíkovští hrají na domácím hřišti dobře a navíc potřebují nutně bodovat, aby odrazili atak mužstev, která mají v závěsu. Vlachovo Březí zase v minulém kole doma prohrálo se Sousedovicemi a bude si chtít tuto ztrátu nahradit. Dá se tedy očekávat hodně zajímavý souboj. Hraje se dnes odpoledne.
Vitějovice (12. – 7) – Stachy (6. – 16). Druhý z okresních soubojů se hraje také dnes odpoledne. Podle postavení v tabulce jde samozřejmě domácím o každý bodík, ale je třeba říci, že všechny body zatím nasbírali na hřištích soupeřů, doma se jim výsledkově vůbec nedaří. V minulém kole urvali Vitějovičtí bod ve Vimperku, naopak Stašští doma prohráli s Kestřany. Přesto je asi papírovým favoritem celek hostů.
Sousedovice (4. – 17) – Volary (13. – 7). Při pohledu na tabulku se zdá být zápas jasnou záležitostí domácích. když se však probereme výsledky letošního ročníku, nemusí tomu tak vůbec být. Sousedovice sice tlačí na čelo tabulky, ale mají ta kontě i domácí porážku 0:5 s Vimperkem. Na druhé straně jsou Volarští na sestupovém místě z důvodu špatného startu do soutěže. V posledních třech zápasech uhráli všech sedm nasbíraných bodů. To může stavět tento duel do trochu jiného světla. Hraje se dnes odpoledne.
Bělčice (3. – 18) – Vimperk (8. – 12). Všechny předzápasové údaje hrají do not domácímu mužstvu. Ve Vimperku bylo po domácí dvoubodové ztrátě s Vitějovicemi a především špatném výkonu velké mytí hlav. To by snad mohlo týmu pomoci. Oproti předchozím zápasům budou moci nastoupit hokejisté, kteří patří do základní sestavy, a svůj zápas na ledě hrají až v neděli. Dnes odpoledne by si Vimperští rádi ze Strakonicka odvezli bod.
Lažiště B (14. – 1) – Poříčí (11. – 9). Jediný zápas zítřejšího programu. Domácí mají jednu z posledních možností, jak začít stahovat mužstva před sebou. Možná bude pro ně trochu výhodou, že áčko hraje již dnes dopoledne a mohli by tedy vypomoci pendlové. Otázkou však je, zda je áčko uvolní, protože ne vždy byli posilami a v B třídě nachytali červené karty. Nováček z Poříčí potvrdil svou dobrou hru v posledních zápasech i bodově a trochu si v tabulce polepšil.