Skupina A

Velkým překvapením je zde domácí prohra béčka Čkyně s Nebahovy, a tak trochu i remíza Šumavských Hoštic s Dubem. Naopak Vacov B a Vitějovice si dobře zastřílely.

Čkyně B – Nebahovy 1:2 (1:0). Podzimní sezona se dohrává a zřejmě i v tomto duchu domácí k zápasu přistoupili. Ujali se vedení po velké chybě a nedorozumění hostující obrany a měli i stálou převahu. Po přestávce zvýšili Nebahovští bojovnost a ze dvou ojedinělých akcí se jim podařilo skóre otočit. Hrálo se v klidu a rozhodčí Harvalík ani nepotřeboval karty. Branky: Rod – Rosa a Valhoda.
Vacov B – Pěčnov 10:4 (5:0). Vacovští mají v závěru podzimu ostře nabito a pokračovali v další kanonádě. Hosty naprosto herně rozebrali, ti se dostali ke střelbě branek až po přestávce, kdy již bylo o vítězi rozhodnuto. Branky: J. Blahout 4, Vojtíšek 2, Kopáčik, Čejka, Kratochvíl a Švihel – L. Bauer, Štangret, Čunát a Kudrle. Rozhodoval Sýkora starší.
Šumavské Hoštice – Dub 2:2 (0:1). Obě družstva měla problémy se sestavami, u domácích nastoupili do hry hned čtyři dorostenci, kteří měli v nohách dopolední utkání v Husinci. Jinak to byl fotbal podprůměrné úrovně. Hosté se ujali vedení již v 5. minutě po dlouhém nákopu K. Nováka a hrubé chybě domácího brankáře. V prvním poločase vyloučil rozhodčí Hodek na domácí straně Trojana, hostům Rejžka. Po změně stran domácí Hanzalem vyrovnali. Pak přišlo na každé straně na pokutový kop. Hosté z něho šli do vedení Dvořákem, na domácí straně vyrovnal Hanzal.
Vlachovo Březí B – Vitějovice 1:6 (1:4). Domácí se sice ujali v utkání vedení, ale herní převaha byla na straně hostů. Ti ji také přetavili již v prvním poločase v tříbrankové vedení. Po změně stran své vítězství ještě zaslouženě zvýšili. Branky: Chodjuš – S. Novák a Vorlíček 2, R. Doubek a Klomfar. ČK: 0:1 (S. Novák). Rozhodoval Barták.

Skupina B

V utkání vedoucích mužstev tabulky zvítězili domácí a snížili bodovou ztrátu na Lenorské. Vyhrály i třetí Zbytiny, takže se tabulka trochu vyrovnala. Nebylo dohráno utkání ve Ktiši a o jeho osudu rozhodne STK. Tato skupina již na podzim skončila, na jaře ji čeká poslední kolo základní části.

Ktiš – Borová Lada 3:1 nedohráno. Rozhodčí Sochor ukončil utkání ve 35. minutě po potyčce hráče s asistentem rozhodčího.
Stožec – Lenora 3:1 (1:0). Utkání prvních dvou mužstev z tabulky se muselo divákům líbit. Hrálo se na kvalitním terénu za nádherného podzimního počasí a obě mužstva předváděla pěkný a bojovný fotbal. V prvním poločase byli domácí v obraně hodně pozorní a pokud se Lenorským podařilo dostat na dostřel brankáře Friedla, téměř vždy jejich snaha skončila u výborně hrajícího domácího stopera Mražíka. Domácí se sice k brance hostů dostávali o něco častěji, ale hosty držel dobře chytající Hlouška, který byl ještě na jaře na soupisce Stožce. Až těsně před odchodem do šaten se trefil domácí Pivec – 1:0. Jak Stožec první poločas zakončil, tak druhý začal, když hned ve 47. min. pohotově vystřelil těsně za šestnáctkou Kupsa a brankář Hlouška se ke své levé tyči marně natahoval – 2:0. Tento stav ale netrval dlouho, když po jedné z mála chyb domácí obrany snižoval na kontaktních 2:1 Jan Stischala, když vrátil do branky domácích špatně vyražený míč. Utkání gradovalo a hosté se snažili o vyrovnání. To se jim však hlavně díky několika výborným zákrokům brankáře Friedla nepodařilo. V 60. min. utkání mohla Lenora pohodlně vyrovnat, když proti domácím odpískal rozhodčí Sýkora penaltu za faul na Vairicha. Domácí gólman právě jemu pokutový kop zlikvidoval. Naopak v závěru do otevřené obrany hostů utekl nejmladší hráč domácích, sedmnáctiletý Jiří Čada, a po obehrání hostujícího brankáře pečetil výhru domácích do prázdné brány na 3:1.
Záblatí – Volary B 3:2 (3:0). Domácím vyšel první poločas, který odehráli velmi dobře a měli více ze hry. Hned v úvodu druhého hosté snížili a svou hru podstatně zlepšili. Podařilo se jim dát i kontaktní gól, ale domácí celek si již tři body uhlídal. Branky: Tomek, Hálek a Kvasnička – Vitiš a Plzák.
Zbytiny – Horní Vltavice 6:2 (2:2). Domácí roli favorita začali naplňovat až po přestávce, kdy soupeře brankově zlomili. Branky: V. Stejkoza a Lebeda 2, L. Václavík a Š. Novák – Fehervari a Krnák. Rozhodoval Tomaščík.

Václav Pancer st.