Vacov – Chelčice 5:0 (1:0). Poslední utkání před domácími fanoušky zvládli vacovští fotbalisté na jedničku. Hrálo se až v neděli odpoledne, takže všichni již věděli, že postup slaví fotbalisté ze Sedlice, přesto soupeři nic nedarovali a s chutí si zastříleli.

Domácí hned od začátku utkání kontrolovali hru. První branku vstřelil v 19. minutě po centru V. Blahouta jeho bratr Jan. Hosté zahrozili pouze několika nebezpečnými střelami ze střední vzdálenosti, Klas se však překonat nenechal. Do dalších šancí se dostali Švihel, R. Mach a M. Čtvrtník, ale neměli v zakončení klid.

Poločasová přestávka vlila nové síly do nohou domácích fotbalistů. Ve 47. minutě se hlavou po rohovém kopu prosadil R. Ketzer. Švihel se o minutu později ocitl sám před brankářem hostů, ale šance se zalekl. Poté o sobě dali vědět hosté, když po chybě obrany musel zasahovat spolehlivý Klas. V 67. minutě proměnil svou šanci R. Mach a když zvýšil Vojtíšek na 4:0, nevypadalo to s hosty vůbec dobře. Nejhezčí moment utkání přišel v 80. minutě, kdy střídající Mucha zažongloval s balonem a téměř z nulového úhlu prostřelil gólmana hostů. Vedení mohl ještě zvýraznit po Hanzlíkově centru Švihel, ale tomu nebyl v nedělním podvečeru gól přán.