SK Svatá Maří – FC Pěčnov 2:2 (1:0)

Ani zisk tří bodů by neodpoutal Mařské od poslední příčky. Jen by ji trochu přiblížil k předposledním Zbytinám, aby byla naděje pro jarní kolo.

Do utkání ale nastoupili Mařští s velkým elánem. Ve 3. minutě sice nezvládli přímý kop na hranici malého trestného území za nedovolenou hru rukou brankáře. Míč z toho přestřelili. Další šance je čekala po dvou minutách, ale penaltu nařízenou za faul Balvín střílí mimo branku. V 15. minutě naopak gólovku na druhé straně měl Landgráf, ale i jeho hlavička nenašla z bezprostřední blízkosti cíl.

Maří má stále převahu, hodně je tlačí silný vítr, a tak se konečně dočkali branky. Dal ji zkušený Levanský, ale je to příliš málo za celý poločas plný lepší hry.

Po změně stran se čekalo, že podporu větru využije Pěčnov, ale Maří zvyšuje v 55. minutě po rohovém kopu Balvínem. Pěčnov nato přidává na důrazu a Bártova střela nekončí v brance jen díky bloku obránce. V 66. minutě ale Bárta šikovně přihrál Mrázkovi do šance, a ten snižuje na 2:1.

Pěčnov ještě zvyšuje rychlost a daří se jim. S postupem času viditelně odchází Mařským fyzička, jakoby byla pravda, že jsou mužstvem prvního poločasu. Tři minuty před závěrem dostal Mrázek dlouhý míč do úniku a poradil si s ním výborně. Nervózní atmosféra na hřišti hodně zhoustla, a nejprve Sova a pak i Landgráf si přidali ke žlutým kartám ještě další za fauly. Proto v 89. minutě opustili oba hřiště.

Přesný rozhodčí řídil utkání s přehledem.

SK Svatá Maří: Mistr – Janda, Svoboda, Kout, M. Sova – Janoud, Sova, Fleišman, Novotný – Balvín, Levanský. Střídali Jungwirt , Růžička, M. Zátka. Vedoucí M. Kříž, trenér Zátka st.

FC Pěčnov: Váša – Jírů, Mařík, Šnajdr st., Máčl – Rypáček, Landgráf, Šnajdr ml., Mrázek – Špička, Bárta. Střídali Bednář, Sluka, Sedlák, Hesoun. Trenér Šnajdr st.