Tentokrát však bylo hodnoceno pouze devět utkání, a to z toho důvodu, protože zápas na 9. řádku se hrál v opačném pořadí než bylo uvedeno na kuponu. Ve zbylých devíti zápasech se pětkrát radovali z vítězství hostující fotbalisté a jednou skončil duel nerozhodně. Ortodoxní jedničkáři tedy neuspěli. I celkově se pořadí na čele změnilo.

Vítězství v šestém kole se udělovalo při zisku dvanácti bodů, tedy při dvou chybách na kuponu. Ty měli pouze tři hráči, ale přesto musela rozhodnout Supertrefa. Přesný počet 41 branek uhodla z této trojice pouze Marie Pečeňová z Prachatic a získává tak první místo. K němu je tradičně vázán stokorunový bonus na internetové sázení u Fortuny spolu s dárkovou taškou od Deníku, ve které nechybí triko pro vítěze kola.

Připomínáme, že hráči, kteří se chtějí do soutěže připojit až nyní, musejí při svém prvním tipu odevzdat do redakce originál kupon vystřižený z Prachatického deníku. Pokud budou chtít tipovat přes internet, musejí vyplnit kolonku Moje heslo se čtyřmístným číselným kódem. Přes něj se pak dostanou v k tipování přes internet. Startovní číslo hráčům přiřadí systém po jejich prvním tipu