Po dlouhé době převažují ve výsledcích jedničky, tedy výhry domácích celků. Těm se to podařilo celkem šestkrát. Čtyřikrát slavili výhru hosté, takže ani jediná remíza.

Hráči si tentokrát přišli na solidní body a na vítězství v kole jich bylo potřeba nasbírat čtrnáct, tedy se dvěma chybami na kuponu, a navíc dobře odhadnout počet vstřelených branek. Čtrnáct bodů nasbírali hned tři hráči, a tak přišla na řadu Supertrefa, tedy přesnější odhad na počet vstřelených branek v hodnocených deseti zápasech. A právě Supertrefa posadila na první místo o jediný gól Václava Bindera z Lažiště. Ten za vítězství v kole získává stokorunový bonus na internetové sázení u Fortuny a dárkovou tašku Deníku včetně vítězného trika soutěže.

Připomínáme, že hráči, kteří se chtějí do soutěže připojit až nyní, musejí při svém prvním tipu odevzdat do redakce originál kupon vystřižený z Prachatického deníku. Pokud budou chtít tipovat přes internet, musejí vyplnit kolonku Moje heslo se čtyřmístným číselným kódem. Přes něj se pak dostanou v k tipování přes internet. Startovní číslo hráčům přiřadí systém po jejich prvním tipu.