Když se ohlédneme podzimní fotbalovou sezonou zpět, je třeba uznat, že tentokrát byla tipovací soutěž opravdu těžká, dařilo se nám vybírat zápasy hodně vyrovnané a ošemetné. Pouze vítěz se dostal přes sto bodů a ani on se nedotáhl na devítibodový průměr na jedno kolo. Další hráči mají průměr méně než osm bodů na kolo, tedy přepočteno, v každém kole by měli nejméně čtyři chyby.

Pořadí na čele soutěže se stále měnilo a nic nebylo rozhodnuto ani před závěrečným dvanáctým kolem. Samozřejmě měl vedoucí tipař tu výhodu, že nemusel riskovat a svůj drobný náskok si mohl „pohlídat“ tipy na jistotu. Ale jak ukázaly výsledky posledního kola, ona ta jistota až takovou jistotou nebyla a rodily se překvapivé výsledky.

Vítězství v soutěži patří nakonec s velkým náskokem Pavlu Hodinovi z Prachatic. Stále ještě aktivní hráč celku Lažiště a bývalý fotbalový rozhodčí zbytečně v závěrečných kolech neriskoval a vybudovanou pozici na čele vedoucí skupinky si nakonec v klidu uhlídal. Jako prémii pro vítěze získává sadu nářadí, pro kterou si může přijít k nám do redakce.

Za vedoucím mužem soutěže se již přeci jenom muselo více riskovat, pokud chtěli tipující dosáhnout do nejlepší trojice a odnést si jednu z cen. Tak se k tomu postavil Jaroslav Had a vyplatilo se mu to. Velký sportovní fanda a dlouholetý vedoucí různých mládežnických týmů Tatranu Prachatice vletěl v posledním kole do vedoucí skupinky jako uragán a dotáhl se na hráče před sebou na stejný počet bodů. A jelikož pravidla soutěže hovoří o tom, že v případě rovnosti bodů ze všech kol nerozhoduje lepší kolo poslední, ale Supertrefa ze všech dvanácti kol, došlo pěkně na přepočítávání branek. Celkem jich kanonýři nastříleli 456, a tak druhé místo bral ten, kdo byl nejblíže. A právě Jaroslav Had z Prachatic jich dohromady natipoval 466 a byl z trojice na druhém až čtvrtém místě nejblíže. Získává tak tisícikorunový kupon do sázkové kanceláře Fortuna. Třetí v pořadí Václav Binder z Lažiště, který se tradičně umisťuje na předních místech, natipoval ve dvanácti kolech dohromady 443 branek, od správného počtu byl tedy jen třináct gólů. Získává za třetí místo fotbalový míč. Pro úplnost dodejme, že čtvrtý v pořadí František Kraml ze Zdíkova dohromady natipoval 480 branek, tedy o 23 více, než byl jejich skutečný počet