Starší dorost: Prachatice – Sezimovo Ústí 0:4 (0:0). Již postavení v tabulce stavělo do role favoritů hosty. Domácí však soupeři hodinu a čtvrt vzdorovali. Až v 78. minutě hosté otevřeli skóre. Domácí nasadili s čerstvými silami k vyrovnání, ve dvojici se dostali před branku hostů, ale Balica byl o hlavu a půl vyšším soupeřem položen přesným judistickým chvatem na trávník, ale bez povšimnutí dvou rozhodčích, kteří měli situaci přímo před sebou. Náhodný odkop směřoval na půlící čáru, zkoprnělí domácí nezareagovali a dostali druhou branku. Chyba arbitrů rozhodla zápas a domácí pak ještě dvakrát inkasovali.

Mladší dorost: Prachatice – Sezimovo Ústí 5:3 (2:2). Domácí sice prohrávali brankou vytáhlého Kutnera, ale bylo jasné, že se stav brzy změní. V 10. minutě vyrovnal Vojta. Domácí byli lepší a bojovnější a zápas vůbec nenasvědčoval tomu, že jsou hosté druzí v tabulce. Ve 21. minutě šli domácí do vedení gólem Petráška, hosté však do přestávky srovnali. Dvě minuty po přestávce se Vojta parádně trefil z trestného kopu – 3:2. Hosté odpověděli pěknou akcí a srovnali na 3:3. Prachatický gólman Opatovský pak dvakrát bravurně zachránil svůj tým od pohromy a čtvrt hodiny před koncem dostal Tatran do vedení po rohovém kopu Škopek. O pět minut později domácí výhru potvrdili, když akci Vojty brankově hlavou zúročil Nerad.

Starší žáci: Prachatice – J. Hradec 6:1 (2:1). Domácí byli favoritem, do vedení však šel soupeř. Po Psutkově faulu proměnil Kubinec penaltu. Vzápětí však Pasecký vyrovnal a do poločasu obrátil výsledek Frnoch. Po změně stran již určovali směr hry a stav utkání pouze domácí. Kromě gólů skončilo ještě hodně akcí v náručí gólmana či mimo branky. Do tabulky střelců se podruhé zapsal Pasecký a následně Markytán po patičce Paseckého. A právě Pasecký pak přidal i poslední dvě branky celého utkání, nejprve po pěkném slalomu a poté z trestného kopu.

Mladší žáci: Prachatice – J. Hradec 4:2 (2:0). Čekalo se vítězství hostů, kteří byli druzí v tabulce. Domácí však začali pozorně a vypracovali si mírnou převahu. Po čtvrthodině hry dokonce Mánkem otevřeli skóre. O tři minuty později zvýšil na 2:0 Babka. Po změně stran zakončil rychlý únik Šandera chytrým lobem přes vybíhajícího brankáře. Domácí to pak přehnali s vysunutím obrany a často i gólmana daleko od své branky, čehož hosté využili. Dlouhým nákopem se do úniku dostal Dočkal a dal na 3:1. Domácí však situaci uklidnili a Šandera dal další gól. V závěru již hosté pouze korigovali na konečných 4:2.

Václav Pancer