Pozvání do Netolic přijala řada výborných fotbalistů jak let minulých, tak i současní hráči. Přítomní diváci však svoji pozornost upírali především na nejlepšího ligového střelce Luboše Pecku, který přijal pozvání pořadatelů a ozdobil tak svojí účastí celé páteční klání. V samotném utkání se představil nejprve v dresu domácího týmu, ve druhém poločase pak v barvách prachatického Tatranu. Své střelecké schopnosti prokázal i v exhibičním utkání, když se mezi střelce zapsal hned třikrát. Kopačky v páteční podvečer obul i ligový rozhodčí Jan Jílek. Pozadu nezůstali ani ostatní hráči, a tak bylo k vidění hodně gólů a diváci se dobře bavili. To nám potvrdil i jeden z organizátorů celé akce a zároveň hráč Ivo Čech: „Na tribunu dorazilo skoro 150 diváků, kteří moc dobře fandili.“ To bylo příjemné překvapení, v Netolicích se takovým způsobem dlouho nefandilo. Diváci viděli pěkné branky, což je hlavním cílem takových akcí.
„Samotné utkání se hrálo ve vysokém tempu, nikdo nechtěl zůstat poražený a hráči brali duel velmi prestižně.“ doplnil Ivo Čech. Vítězství nakonec zůstalo doma, když netoličtí borci zvítězili poměrem 7:6.
Po náročném utkání nemohlo chybět příjemné posezení u pečeného selátka, kde se tradičně celé klání důkladně rozebralo. Ze soupeřů, kteří si na hřišti nic nedarovali, se opět stali přátelé. „Celou akci si všichni velmi pochvalovali. Sportovní část měla vysokou úroveň, která předčila naše očekávání. Jsme rádi, že pozvání přijali téměř všichni oslovení. Omluvenka dorazila jen od tří hráčů. Po zápase jsme poseděli a všem se akce líbila.“ dodává závěrem Ivo Čech. Na otázku, zda se podaří celou akci zopakovat v příštím roce, nedokázal nikdo odpovědět, ale jistě by to uvítali hlavně diváci.
Netolice – Prachatice 7:6 (3:1)
Branky: Jan Hrbek 3, Pecka 2, Luboš Hrbek, Jílek - Veselý, Rožboud, Šána, Karabáš, Pecka, Vincenec.
Netolice: Keclík, Bárta - Carda, Mir. Dvořák st., Novák, Mir. Dvořák ml., Jiří Dvořák, Čech, Koberna, Pešek, Kolafa, Ryneš, Polák, Václav Hrbek, Jan Hrbek, Luboš Hrbek, Petrášek, Jílek, Pecka.
Prachatice: Chocholouš, Štěpnička, Šilhan - Pánek, Kopenec, Marek, Hettner, Rožboud, Šána, Vincenec, Karabáš, Veselý, Osvald, Dvořák, Rokůsek, Kučera