Osek – Čkyně 0:3 (0:1)

Do utkání vstoupili daleko lépe hosté a pětadvacet minut skoro nepustili mužstvo Oseka na svou polovinu. Po několika slibných šancích se Čkyňští dočkali až ve 29. minutě, kdy se u rohového praporku pěkně uvolnil Král a přízemním centrem našel volného Tesaře, který míč uklidil do branky uzdraveného Moravce – 0:1. Za celý první poločas nemusel hostující brankář Hoško předvést žádný zázračný zákrok.

Na začátku druhého poločasu se dostal do slibnější šance osecký Maroušek, ale jeho střelu z levé strany chytil střídající dorostenec ve čkyňské brance Holfeld. Aktivnější ale byli stále hoši ze Čkyně a v 59. minutě po přímém kopu Fleischmanna se trefil hlavou kapitán Kvapil a zvýšil na 2:0 pro Čkyni. V 71. minutě šel sám na branku domácích hostující kanonýr Kuneš, ale mířil vedle. Chvíli na to našel Kuneš krásnou přihrávkou ve vápně Petra Vondráška, který úplně sám před prázdnou brankou trestuhodně nedal. Když v 78. minutě po krásné přihrávce Babky vstřelil Král gól na 3:0 pro Čkyni, bylo o vítězi rozhodnuto. Do největší šance Oseckých se dostal v 85. minutě Diviš, ale jeho střelu vyrazil Holfeld reflexivně na roh.

Trenér Čkyně Vladan Pokorný: „Od našeho dnešního soupeře jsme vzhledem k jeho postavení v tabulce I. A třídy očekávali daleko více. Předpokládali jsme, že prověří naši obrannou činnost, což se především díky naší aktivní hře nestalo, což mě těší.“
Trenér Oseku Jiří Slabý: „Soupeř byl od první minuty lepší a vyhrál zcela zaslouženě. Čkyně mohla dát i více gólů, nám se především nedařil přechod přes záložní řadu, která byla nějaká unavená. Gratuluji soupeři.“
Čkyně: P. Hoško (46. Holfeld) – Sváta, Kvapil, Ketzer, Kotous, Tesař, Šíp, Král, Babka, Fleischmann, Kuneš. Střídali: Petr Vondrášek, O. Hoško, Gerold, Uhlíř. Trenér: Vladan Pokorný.

Michal Uhlík