Čkyně – Strakonice B 2:2 (0:1)

Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém byli v prvním poločase lepší hosté a po přestávce naopak domácí. Utkání lépe rozehráli hosté, byli aktivnější a domácí do ničeho nepustili. Žádnou šanci si ale nevytvořili. Byli to naopak domácí, kdo měl první velkou šanci zápasu. V 16. minutě uvolnil Kuneš Babku, který ještě obešel hostujícího obránce a řítil se z pravé strany sám na Máru. Ten jeho přízemní střelu ale vyrazil na roh. Domácí měli další šanci ve 39. minutě, když Petr Vondrášek nádherně uvolnil Šípa, který šel sám na Máru. Se zakončením zaváhal, dělal ještě kličku do strany a gól nevstřelil. Potvrdilo se známé „nedáš dostaneš“ a ve 43. minutě vymetl šibenici z přímého kopu z 25 metrů P. Cibulka – 0:1.

Druhý poločas se domácí do svého soka zakousli a hned ve 48. minutě našel přízemním centrem na zadní tyči P. Vondrášek Krále a ten bez větších problémů vyrovnal na 1:1. V 62. minutě vybojoval Zelenka v domácím vápně míč, narazil P. Cibulkovi a ten opět trefil šibenici Hoškovy branky – 1:2. Domácí vyrovnali v 72. minutě, kdy Děd našel svým centrem ve vápně P. Vondráška a ten stanovil konečný výsledek 2:2. Utkání bylo zcela vyrovnané a mužstvo strakonické zálohy se ukázalo jako velice zdatný soupeř.

Sestava Čkyně: P. Hoško – Turek ml., Kvapil, Ketzer (70. Turek st.), Kotous – Král (80. O. Hoško), Šíp, Děd, P. Vondrášek – Babka (46. Fleischmann), Kuneš (60. L. Provod).

Michal Uhlík